"הנוכחות של פיקוד העורף חשובה והכרחית"

מפקד פיקוד העורף סייר הבוקר בשטחי המועצה האזורית חוף אשקלון וחיזק את תושבי האזור, יישובי עוטף עזה • "מוכנות היא שם המשחק וניכר כי ישנה מודעות ועשייה רחבה וכי הנושא נמצא בראש מעיינכם"

מפקד פיקוד העורף במועצה האזורית חוף אשקלון | צילום: דובר צה"ל/ דוברת מ.א חוף אשקלון
מפקד פיקוד העורף במועצה האזורית חוף אשקלון | צילום: דובר צה"ל/ דוברת מ.א חוף אשקלון

מפקד פיקוד העורף, האלוף יואל סטריק, ביקר הבוקר במועצה אזורית חוף אשקלון. במהלך הביקור הציג ראש המועצה, מר יאיר פרג׳ון, את העשייה בתחום החירום.

מדברי מפקד פיקוד העורף, אלוף יואל סטריק: ״אני יוצא מהביקור במועצה אזורית חוף אשקלון כשאני מתרשם מעשייה רחבה בתחום ההכנות לחירום. ניכרת הבנה עמוקה של תפיסת אחריות עם ניסיון מצטבר של מצבי חירום. מוכנות היא שם המשחק וניכר כי ישנה במועצה אזורית חוף אשקלון מודעות ועשייה רחבה של מוכנות וכי הנושא נמצא בראש מעיינכם. פיקוד העורף ופיקוד הדרום ימשיכו לסייע ולתמוך בכל מה שיידרש לקידום מוכנותכם לחירום״.

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון: "המועצה ופיקוד העורף עובדים בצורה צמודה ומיטבית לכל אורך השנה. הנוכחות של מפקד פיקוד העורף גם בשגרה חשובה והכרחית ולו בכדי שנבין את הצורך במוכנות תמידית. "

תגובה אחת
  1. בינו בוערים בעם האירנים כתבו את הכתובת ישר לישראל על הטילים שלהם מי שלוקח מעטפה ורושם כל פעם את אותה הכתובת אזי הוא מתכוון לאותה הכתובת אז שימו לב ביתר שאת לאירנים המסוכנים מאוד לארצנו עמנו ומולדתינו והפנו אליהם זרקורים חזקים מאוד ולפקוח עליהם בשבע עיניים לא להרפות ולו לשניה

השארת תגובה