ברוורמן: "תחושת הביטחון של התושבים נפגעה"

בעקבות ההתפתחויות בפרשיית הסנפלינג של עראמי הי"ד, דורש ראש העיר מהשר לביטחון הפנים והמפכ"ל: להגביר את הפעילות המשטרתית בפתח תקווה

מפכ"ל המשטרה עם ראש העיר ברוורמן
מפכ"ל המשטרה עם ראש העיר ברוורמן

ראש עיריית פתח תקוה איציק ברוורמן  פנה השבוע במכתב לשר לבטחון פנים ולמפכ״ל בעקבות ההתפתחויות בפרשת נתנאל עראמי הי"ד, ודרש מהם לפעול ביתר תקיפות כדי להשיב את תחושת הביטחון לתושבי העיר.

״בעקבות החשד המתגבש לרצח המזעזע של נתנאל רואי עראמי ז״ל, שהתרחש בבניין מגורים, הנבנה בימים אלה בלב שכונה הומה, מול בית ספר יסודי, ולאור מספר אירועים נוספים שאירעו לאחרונה בעיר פתח תקוה בהם היו מעורבים לכאורה שוהים בלתי חוקיים ו/או פועלים ערבים העובדים באתרי בניה ברחבי העיר, נפגעה תחושת הביטחון של תושבי העיר", כותב ברוורמן ומוסיף: "על מנת להלחם בתופעה זו, על המשטרה וכוחות הביטחון לפעול בכל כוחם נגד גורמים אלה, גם במישור המניעתי וגם במישור ההרתעתי כפי שנעשה בעבר, כדי למגר עבריינות פלילית שניסתה להרים ראש בפתח תקוה".

ברוורמן מציין כי הורה לשיטור העירוני והפיקוח של העירייה להגביר נוכחות וסיורים באזורים שבהם יש ריכוזים של בניה חדשה ועובדים זרים ובעיקר ליד מוסדות חינוך. "אולם אין בכך די, כי הכוח והסמכות נמצאים רק בידי המשטרה וכוחות הבטחון ורק הם יכולים לתת מענה אמיתי לצורכי תושבי העיר בנושא זה.

"אשר על כן, הנכם נדרשים להורות ולוודא כי המשטרה וכוחות הבטחון האחרים יפעלו במלוא הכח להרחיק מפתח תקוה את הגורמים המהווים סיכון פוטנציאלי לתושבים וליצור הרתעה אמיתית של אותם גורמים על מנת למנוע השנות מקרים, כפי שקרו לאחרונה. אני דורש כי תקצו לאלתר את הכוחות והמשאבים הנדרשים, תוך קביעת סדר עדיפויות ברור, להשגת משימה זו״, מסכם ראש העיר את פנייתו.

 

השארת תגובה