שווה: מייקאפ וקונסילר שנשארים עד סוף היום

מייקאפ וקונסילר במרקם פודרה למראה מושלם ללא דופי המבטיח כיסוי מלא למשך שעות ♦ 8 גוונים לכל סוגי העור

קליניק Beyond Perfecting Power
קליניק Beyond Perfecting Power

לעור ללא דופי שנשאר כזה במשך כל היום, קליניק מציגה את Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer החדש. מיק אפ וקונסילר במרקם פודרה יפהפה הניתן לבנייה בשכבות ומבטיח כיסוי מלא וללא דופי עם תחושה קלילה. נוסחת הפודרה מכסה הכל ועם זאת העור מרגיש כאילו אין עליו דבר. מי אמר ששלמות ללא דופי אינה יכולה להחזיק יום שלם?

מפגש של קלילות ושלמות

הפודרה החדשה במרקם קרמי ונוח, המושג הודות לתהליך טחינה כפולה היוצר חלקיקים עוד יותר עדינים לתחושה קלילה עם ההנחה על העור. בנוסף, הנוסחה מכילה תערובת מיוחדת של גליצרין, פיטוסקוולאן וחמאת מורומורו המעניקים תחושה נוחה לאזורי העור היבשים.

תערובת של חלקיקים בעלי צורות שונות פועלת לשיפור מרקם פני העור ומחזירה את האור באופן היוצר גימור ייחודי רך, מאט וטבעי, המעניק לעור הפנים מראה מלוטש מכל זווית ובמקביל מונע ברק שמנוני במשך כל שעות היום. לאחר המשיחה הפודרה תתמזג בעורך למראה מלוטש, מושלם וצח.

האפליקטור

בדומה לגרסה הנוזלית, גם Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer החדש מצויד באפליקטור ייחודי המאפשר לנקוט בטכניקות משיחה שונות בהתאם לרמת הכיסוי הרצויה. קצה האפליקטור הכפול, שצורתו כצורת טיפה, מאפשר כיסוי קליל עם  הקצה הספוגי בעוד שהקצה השני והרחב יותר לוכד יותר חומר מהמוצר ליצירת כיסוי מלא יותר הניתן לבנייה בשכבות. בצד הרחב ניתן להשתמש גם לטפיחות קלות בעוד שהקצה המחודד מסייע בכיסוי נקודתי ומאפשר להגיע לאזורים שהגישה אליהם לא נוחה כמו סביב האף. הוא גם מסייע לטפל בפרטים הקטנים בעת הגימור או בנגיעות האחרונות של תהליך האיפור.

Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer החדש של קליניק זמין ב-8  גוונים. מתאים לסוגי עור 2, 3 ו-4. האריזה הקומפקטית הנוחה מאפשרת שימוש תוך כדי תנועה.

השארת תגובה