יו"ר מועצת יש"ע: להחיל את ריבונות ישראל ביו"ש

יו"ר מועצת יש"ע אבי רואה ביקר במאהל המחאה של תנועת "נשים בירוק" מול בית ראש הממשלה בירושלים המתכנס ל33 שעות של מחאה • "לא ניתן להתעלם מהרגע ההיסטורי שאנו נמצאים בו אני קורא לרוה"מ – הגיע זמן להחיל ריבונות"

מאהל מחאה של ראשי מועצת יש"ע. צילום: רננה ברוכי
מאהל מחאה של ראשי מועצת יש"ע. צילום: רננה ברוכי

יו"ר מועצת יש"ע אבי רואה קרא הערב (ראשון) לראש הממשלה בנימין נתניהו לנקוט בצעד משמעותי ולהחיל את הריבונות הישראלית ביהודה ושומרון דווקא בעיצומו של גל הטרור הערבי. "אנו קוראים לראש הממשלה, חזק והתחזק לקבל החלטות ולהחיל את הריבונות ביהודה ושומרון. כך תיזכר כמי שהחיל את הריבונות, כמי שהרחיב את גבולות מדינת ישראל לגבולות הלגיטימיים שהגענו אליהם בדם".

אבי רואה ביקר במאהל המחאה של תנועת "נשים בירוק" מול בית ראש הממשלה בירושלים המתכנס ל33 שעות של מחאה כמניין 33 הרוגים בגל הטרור הנוכחי: "אני קורא לראש הממשלה בנימין נתניהו ולממשלת ישראל – הגיע זמן ריבונות". אמר רואה.

לדבריו, "לא ניתן להתעלם מהרגע ההיסטורי שאנו נמצאים בו, כאשר גם הקהילה הבינלאומית, גם האירופאים, גם האמריקאים, מבינים שהתפיסה של 'שתי מדינות לשני עמים' זה רעיון לא מוצלח במיוחד. זה הזמן המתאים לקבל בו החלטות משמעותיות, היסטוריות, לעם ישראל".

יו"ר מועצת יש"ע הוסיף ואמר: "אנחנו נמצאים 50 שנה אחרי מלחמת ששת הימים, והגיע הזמן שמנהיג ישראלי שעומד בראש מדינה יהודית יקבל את ההחלטה להחיל את הריבונות על שטחי יו"ש. כך נוריד את המתח שקיים את הערבים ביו"ש מכל המחשבות על מדינה נוספת והם יתעסקו בחינוך ילדיהם, כלכלה, ברווחה ולא בטרור שמביא אותם לשום מקום".

השארת תגובה