אייכלר מאשים: ראש הממשלה מקבל שוחד

ח"כ ישראל אייכלר בראיון לערוץ הכנסת מאשים את ראש הממשלה והשרים בקבלת שוחד מרפורמים בארצות הברית • על אפשרות של פרישה מהממשלה אמר: "יש עתיד שמופעלת על ידי רפורמים רוצים לתפוס את מקומנו בממשלה"

חה"כ ישראל אייכלר. צילום: הכנסת
חה"כ ישראל אייכלר. צילום: הכנסת

ח"כ ישראל אייכלר מאשים את ראש הממשלה והשרים בקבלת שוחד מרפורמים בארצות הברית.

במהלך ראיון לערוץ הכנסת התייחס אייכלר לסוגיה הבוערת שעל סדר היום סוגיית הכותל הרפורמי וזאת בעקבות כינוסה של מועצת גדולי התורה של אגו"י: "לא רוצה להגיד פה את שם הפוליטיקאי הבכיר ביותר שמקבל מיליונים באמצעות איזה רפורמי שיושב בארה"ב ולוחץ עליו – זו קניית שלטון בכסף", טען אייכלר.

לדברי אייכלר "יש לחץ על ראש הממשלה ושרי הממשלה מצד ספונסרים רפורמים שתומכים בהמון פוליטיקאים באמצעות קרנות ובכל האמצעים הכשרים חוקית". אייכלר אף הוסיף וטען כי "הלוביסטים הרפורמים רודפים את הציבור החרדי. הם האויבים שלנו ומי שרוצה להיות שותף איתנו לא צריך לשתף איתם פעולה", אמר אייכלר בראיון לערוץ הכנסת.

אבל אם חשבתם שבעקבות הדברים התקיפים יהדות התורה סוללת לעצמה את הדרך החוצה מהממשלה מבהיר אייכלר בראיון כי לא יעשו צעד שכזה בעקבות החשש מפני כניסתה של יש עתיד לקואליציה. "יש עתיד זו מפלגה שמופעלת על ידי רפורמים, וזה מה שהם רוצים- שאנחנו נצא מהממשלה והם ייכנסו במקום. גדולי התורה יחליטו אם נישאר או נצא".לדברי ח"כ אייכלר מועצת גדולי התורה צפויה להודיע בחודש הקרוב האם על המפלגה לפרוש מממשלת נתניהו, בשל התמיכה וההכרה ברפורמים.

יצויין כי מועצת גדולי התורה אכן צפויה להתכנס לישיבת מעקב ואף נקבע תאריך לישיבתה של המועצה. המועצת תתכנס ביום רביעי ו' אדר ב'. והיא תתקיים בבית ועד הפועל של אגודת ישראל, ברחוב שומרי הכותל בירושלים.

השארת תגובה