קניון הדר משיק: חנות ניין ווסט מחודשת ומושקעת

קניון הדר בירושלים ממשיך לשדרג את חווית הקנייה ללקוחותיו ופותח בימים אלו חנות מחודשת של רשת ההנעלה והאקססוריז ניין ווסט ♦ בשיפוץ החנות הושקעו כ- 500,000 ש"ח ♦ בשטח הקניון תמצאו את ה"פעלטון" – משחקייה לילדים מהגדולות והמתקדמות בארץ המשמשת 

חנות ניין ווסט בקניון הדר בירושלים | צילום: שוקה כהן
חנות ניין ווסט בקניון הדר בירושלים | צילום: שוקה כהן

 

חנות ניין ווסט בקניון הדר, עברה שיפוץ נרחב להפיכתה לחנות חדשנית, המציגה את הקולקציות העדכניות והחדשות של המותג. החנות ממוקמת בקומת הכניסה על שטח של 85 מ"ר והושקעו בשיפוצה וחידושה כ- 500,000 ₪.

מותג ההנעלה הבין לאומי ניין ווסט, מתמחה במגוון רחב של דגמי נעליים, תיקים, ארנקים ומגוון אביזרים משלימים השומרים על אופנתיות ואיכות מקסימאלית. לרגל הפתיחה תערוך רשת ניין ווסט מבצעים והנחות מיוחדות על התיקים והנעלים בחנות המחודשים: לדוגמא: כל קולקציית נעלי החורף בהנחה של עד 50%. כל תיקי החורף בהנחה של 50%.

קניון הדר ממוקם ברחוב הראשי של תלפיות בירושלים ונמצא בבעלות משולבת של  הריבוע הכחול נדל"ן וחברת כלל נדל"ן. לאחרונה הקניון עבר הרחבה ושדרוג בהשקעה הנאמדת במאות מיליוני ₪. במסגרת החידוש והרחבת הקניון, נערך שיפוץ מקיף ושדרוג בתמהיל החנויות. לקניון נוספו כ- 35 חנויות חדשות וכ- 1,200 מקומות חניה.

השטח המסחרי של הקניון גדל ליותר מ- 25,000 מ"ר, עם מעל ל- 120 חנויות המתפרשות על ארבע קומות של מסחר וחמש קומות של חניה. בין החנויות בקניון נמנים מותגים בינלאומיים ומותגים מקומיים מובילים כמו:  מנגו, קסטרו, רנואר, אמריקן איגל, נעלי אלדו, הודיס, צ'ילדרן פלייס, הוניגמן קידס, פוקס הום, ללין, לורד קיטש, פלייפוט, בוגארט, ניומן, אריסטו שמט, גלריית מעצבים, סקארה, מוצצים, הרמוניה לבית וכמובן ה"פעלטון" – משחקייה לילדים מהגדולות והמתקדמות בארץ.

קניון הדר | צילום: שי ויליץ
קניון הדר | צילום: שי ויליץ
השארת תגובה