מלצר, אפשר בבקשה כיסא תינוק ומנה בשבילו?

לראשונה בארץ: רשת בתי קפה מציעה ארוחת תינוקות בעלות של  10 ₪ בלבד למנה ♦ הארוחה מורכבת מירק מבושל, ירק טרי ופחמימה ♦ כמעט כמו במעון 

משחקיות לילדים ברשת קפה גרג | צילום: אלעד גוטמן
משחקיות לילדים ברשת קפה גרג | צילום: אלעד גוטמן

כל הורה מכיר את הבעייתיות הכרוכה ביציאה מהבית… בגיל 4 חודשים רוב התינוקות עוברים בהדרגה לצרוך מזון מעט מוצק, מה שדורש מההורים להכין ולהתאים מזון שגם יזין  וגם יהיה במרקם המתאים לתינוק הרך. גרג קפה, הרשת הראשונה בישראל שמציעה לראשונה החל מחודש פברואר, ב- 105 סניפיה ברחבי הארץ – ארוחת תינוקות בעלות 10 שקלים בלבד.

ארוחת התינוקות המוצעת כוללת: מחית אפונה, אורז ועגבנייה קצוצה. הארוחה מורכבת מירק מבושל, ירק טרי ופחמימה. יש להורים את הבחירה לתת לצד המנה גם קוטג' כחלבון למרות שגם במחית האפונה קיים חלבון (5%), העיקרון הוא שהבחירה של ההורה תתאים לתינוק שלו.

יאיר מלכה, מבעלי רשת קפה גרג מציין כי: "כחלק ממדיניות החברה לחדש ולהביא לצרכנים את הבשורה בתחום הקפה הבנו שקיים צורך גדול, בעיקר בשעות הבוקר, לאימהות טריות המגיעות לבתי קפה. מדובר במנת קונספט ייחודית של הרשת בו הקפדנו לתת מענה הולם להורים הרוצים לבלות בבית קפה עם התינוקות שלהם מבלי למהר הביתה ולהאכילם". לדבריו: "הושקעה מחשבה רבה בהתאמת מנת התינוקות עם מיטב המומחים בכדי לתת את מירב הוויטמינים והחלבונים עבור התינוקות". עוד ציין מלכה: "ההחלטה להכניס לרשת מנת תינוקות לאחר פניות רבות מאימהות טריות רבות אשר פוקדות את הרשת. וחלק ממהלך אסטרטגי רחב, להגדיל את נגישות הרשת, תוך מתן מענה רחב לקהל לקוחותינו המגוון".

 עוד מציעה, הרשת בחלק מסניפיה, משחקייה עשירה ומיוחדת המיועדת  לפעוטות ולילדים בגילאי 8-0 . בתוך בית הקפה וסמוך לה פינות ישיבה נוחות להורים אשר יכולים להישאר בקשר עין עם הפעוטות והילדים. המשחקייה  כוללת: משחקי דמיון,  משחקי יצירה,  משחקיה רכה לפעוטות ופינת רביצה עם פופים לישיבה אינטימית משותפת של הורים עם ילדיהם, כמו כן, ארגז קוביות מגוון צעצועים ואביזרים המותאמים למגוון גילאים. הריהוט שנבחר והעיצוב מותאמים לילדים בגווני תכלת- אפרפר רכים ומחבקים, ובאלמנטים גרפיים של מסעות בעולם אשר מתכתבים עם המיתוג הכללי של הרשת וגם אהובים על ילדים.

קפה גרג הוקם בשנת 1994 כאספרסו בר מקומי ע"י בחור אמריקאי בשם גרג במרכז הכרמל שבחיפה. בשנת 2000 עברה הבעלות על הסניף לידי יאיר מלכה וגלעד אלמוג ובשנת 2008 הצטרף לשותפות ניר אדרי. בעשור האחרון התפתח הסניף היחיד לרשת המונה 105 סניפים בפריסה ארצית.

ארוחת תינוקות ב- 10 ש"ח | צילום: אלעד גוטמן
ארוחת תינוקות ב- 10 ש"ח | צילום: אלעד גוטמן
יאיר מלכה. מנכ"ל ומבעלי רשת  גרג קפה | צילום: אלעד גוטמן
יאיר מלכה. מנכ"ל ומבעלי רשת גרג קפה | צילום: אלעד גוטמן
השארת תגובה