כך הבין אורן שלא יקבל את הצעצוע החדש

אורן ביקש מאמא לרכוש צעצוע חדש ב80 ש"ח אבל אמא סירבה פעם אחר פעם • כשאמא שלחה אותו לאבא, הוא לא ציפה לתשובה המנומקת שהפכה עבורו שיעור לחיים • צפו ותלמדו: להעניק לילד כלים בני זמנינו

כמו שאר הילדים, פנה לאמו אורן, ילד בן 6 וביקש 20 דולר על מנת לקנות צעצוע חדש. האם, נתקלה בבעיית מזומנים קלה וזו הובילה לתשובה השלילית. הילד ה'מנוסה' לא הרפה עד לקבל האישור. האם שנשברה החליטה להיות יצירתית והפנתה את בנה לאבא "הכסף נמצא אצל אבא", אמרה האם לבנה.

האבא שישב במשרדו הבין במתרחש והחליט להיות יצירתי, "ישבתי במשרד באותו זמן והופתעתי מהבקשה של הבן שלי", סיפר האב מייק והוסיף "אני יודע שהמילה הלוואה היא לא חלק מאוצר המילים שלו בשלב הזה של חייו אז הנחתי מיד שזו אשתי ששלחה אותו עם הרעיון הזה. לכן החלטתי לשלוח אותו אליה בחזרה עם מכתב תשובה שהיא תהיה חייבת להקריא לו. יש לי הרבה דרכים אחרות ללמד את הבן שלי על ניהול כספים, הפעם המטרה היתה לגרום לאמא שלו לחייך".

האבא פתח את הדפדפן, נכנס לגוגל והוריד את הלוגו של "בנק אבא". במקום לקבל את הכסף, צייד האב את בנו במכתב מיוחד ומאוד מצחיק מטעם "בנק אבא – הלוואות וחיסכון" לצד הסלוגן "כי מסתבר שזה נראה כאילו אני עשוי מכסף", בו הוא מודיע לבנו על החלטתו בנוגע לבקשת ההלוואה. וכך הוא כותב:

אורן היקר,

אנחנו מצטערים לבשר לך כי כרגע איננו יכולים לאשר לך את ההלוואה המבוקשת על סך 20 דולרים. אחרי שבחנו את החשבון שלך, מצאנו כי אין ברשותך אמצעי מימון מספקים, וכמו כן, קיימת היסטוריה של אי ביצוע מטלות הבית.

יתר על כן, יותר מ-80 דולרים כבר בוזבזו בחשבונך על אמצעים בידוריים שונים בשבועות שחלפו מאז קריסמס. מדובר בסכום הוצאות לא מבוטל ואנחנו לא רואים לנכון להחמיר את הבעיה באמצעות הגדלת החוב הקיים בנקודת הזמן הנוכחית.

אם ברצונך לערער על ההחלטה הזאת, אתה מוזמן ליצור קשר עם מנהלת מחלקת התלונות שלנו במספר הטלפון 1-314-XXX (מספר הטלפון של האמא), ואולי היא תוכל לנסות ולשכנע אותנו להפוך את ההחלטה.

תודה שבחרת ב"אבא חיסכון והלוואות", אנחנו מעריכים את ההזדמנות לשרת את צרכיך הכלכליים.

בברכה, אבא
מנכ"ל אבא חסכון והלוואה

ואורן? עדיין זכה לצעצוע.. האם שהתלהבה מהמכתב החליטה להעלות אותה לרשת ותוך יומיים בלבד הוא זכה למעל 4 מליון צפיות ואלפי תגובות נלהבות מצד הגולשים. "למרות שכל הסיפור הזה די עבר מעל הראש שלו, הוא הבין שאנחנו לא הולכים להישבר בעניין הזה" סיפר מייק. "למרבה הצער, התהילה האינטרנטית הרגעית גרמה לאשתי להתלהב קצת יותר מדי, אז היא הלכה וקנתה לו את הצעצוע. צוחק מי שצוחק אחרון", סיכם האב את הסיפור הוויראלי.

השארת תגובה