הפעוט משה מזרחי הובא למנוחות: "מבקשים סליחה"

הלוויתו של הפעוט משה מזרחי התקיימה הלילה בהשתתפות עשרות. אביו ספד לו בדמעות: "אנחנו רוצים לבקש ממך, משה היקר, סליחה ומחילה. אולי לא מספיק הערכנו אותך כמו שצריך. מבקשים מהקב"ה וממך מחילה וסליחה"

הלווית הפעוט. צילום: עיריית בית שמש
הלווית הפעוט. צילום: עיריית בית שמש

לאחר הסערה בדבר נתיחת גופתו של הפעוט משה מזרחי, הלילה התקיימה הלוויתו בהשתתפות עשרות אנשים שהגיעו למרות השעה המאוחרת. במהלך הלוויה הספידו, ראש ישיבת שערי שלום הרב רפאל בן זקן, הרב אופיר מלכה, סב הפעוט ואביו.

סבו של הנפטר, ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול אמר בהספדו: "עברנו עשרה ימים לא פשוטים בכלל, אבל היו אלה עשרה ימים שווים ביותר הם היו עשרת ימי התשובה שלנו. התינוק הקדוש הזה עולה למעלה עם המון המון זכויות. בחייו הקצרים הספיק לתקן כמות כזו גדולה של דברים. מי יודע – אולי אלו הדברים שהיו המטרה שלו לתקן, ולאחר שתוקנו הוא סיים את תפקידו".

"אנחנו לא מבינים בדברים האלה", הוסיף אבוטבול. "אנחנו לא מבינים ולא יודעים. גם ההתחלה הייתה קשה למשפחה. גם הסוף הוא סןף קשה מאד כאשר כולנו מתאספים בשעה כזו בבית העלמין, זה דבר שלא מובן מאליו. אני יודע שאלפים בארץ ובעולם התפללו לרפואתו, הזכירו את שמו, קיבלו על עצמם קבלות והכניסו שבת לפני הזמן. היה יהודי שהעיד כי התחיל להניח תפילין בזכותו. כמה זכויות הוא השאיר פה בעולם הזה".

"למרות שאיננו מבינים חשבונות שמים, אנחנו יודעים שמשה ז"ל היה נשמה גבוהה מאד, והזוג שגידל אותו היו ראויים לגדל נשמה טהורה שכזו, ועל כן הקב"ה עשה את זה דרככם. נתפלל לה' שהשבר בזה יעבור, ומכאן והלאה נזכה לפורקנא טבא".

חתם את ההספדים אביו של הפעוט, הרב עמנואל מזרחי, בדברים קצרים: "אנחנו רוצים לבקש ממך, משה היקר, סליחה ומחילה. אולי לא מספיק הערכנו אותך כמו שצריך. מבקשים מהקב"ה וממך מחילה וסליחה. ה' יעזור לנו שנצליח כמה שיותר לעזור ולקבל, בשמי ובשם אשתי היקרה אנחנו רוצים להודות לכולכם על כל הדאגה והתפילות".

אביו של הפעוט, הרב עמנואל מזרחי, ספד לבנו ואמר: "אנחנו רוצים לבקש ממך, משה היקר, סליחה ומחילה. אולי לא מספיק הערכנו אותך כמו שצריך. מבקשים מהקב"ה וממך מחילה וסליחה. ה' יעזור לנו שנצליח כמה שיותר לעזור ולקבל, בשמי ובשם אשתי היקרה אנחנו רוצים להודות לכולכם על כל הדאגה והתפילות".

השארת תגובה