המומלצים: כל מה שהצרכן החרדי צריך לדעת

'מדיה פיקס' במיזם אשר עשוי להביא לשינוי בתחום הפרסום בעולם החרדי • עם הוצאת 'הלוח החרדי' וכעת 'המומלצים', מביאים את השכלולים המקוונים לתוך הבית בדמות חוברת אשר מאושרת על ידי הרבנים ללא חשש כלשהו

עולם הפרסום, בוודאי בעולם החרדי, הוא דינמי ביותר. ההימנעות משימוש ברשת המקוונת, מותירה את הפרינט בראש סדר העדיפויות בעולם הפרסום. בנוסף, בציבור החרדי, מלבד העיתונות ישנו תחום נוסף אשר 'חי' יותר מאשר מגזרים אחרים והוא: לוחות בעלי המקצוע.

במהלך השנים יצאו לא מעט לוחות – חוברות אשר ריכזו את בעלי מקצוע ונותני שירות תחת קורת גג אחת, אך לא ניתן דגש לנושא איכות ודירוג נותני השירות, מה שמנע מלא מעט מלא מעט מפרסמים לפרסם בלוחות הסטנדרטים.

כעת, יוצאים בעלי 'הלוח החרדי' מבית 'מדיה פיקס' במיזם אשר עשוי להביא לשינוי קטן בתחום. ב'מדיה פיקס' הקימו את 'המומלצים' – לוח בעלי מקצוע שיכלול נותני שירות מכל התחומים עם חידושון מרענן המדרג את איכות נותן השירות ומציג מחיר מומלץ, מה שצפוי לעורר עניין בקרב הצרכן הממוצע אשר ניזון מחוברות כעין אלו, ולא דרך האינטרנט.

לדברי גורם בענף, הפרסום בלוח עשוי להיות אפקטיבי יותר מאשר פרסום במדיות מקבילות. "ברגע שאדם מקבל את דירוג בעל המקצוע והמחירון המומלץ, הוא בטוח בבחירה שלו". לדבריו, התוצאה הישירה למהלך עשויה להביא ל'המומלצים' חיי מדף ארוכים יותר משאר המתחרים, מה שמעלה כאמור את אפקטיביות הפרסום".

שימו לב שהענף לא השתנה כלל בשנים האחרונות", אומר שלומי חי, מבעלי 'מדיה פיקס'. לדבריו, "הלוחות אשר הופצו בציבור החרדי לא השכילו להנגיש את השימוש בהם למרות התפתחות העידן הטכנולוגי. "מה ש'המומלצים' מחדש זה נגישות, יותר נח להזמין בעל עסק שיש עליו דירוג ויש גם מחירון ממוצע".

הלוח צפוי לצאת בריכוזים החרדים בעשרות אלפי עותקים. בירושלים ובבני ברק הלוח יופץ ב-70,000 עותקים. באלעד ב-7,000 עותקים, בביתר עילית עם 6000 עותקים, בבית שמש עם 9,000 עותקים, במודיעין עילית עם 8,000 עותקים ובאשדוד עם 5,000 עותקים.

רק לפני מספר חודשים הוציאה 'מדיה פיקס' את 'הלוח החרדי' שבו לוח שנה שהופץ בעשרות אלפי בתי אב בריכוזים החרדים. ב'מדיה פיקס' אומרים כי "המהלכים נועדו להנגיש את הציבור החרדי לרמת ההנגשה הקיימת ברשת המקוונת, כמו בניה אישית והשוואת מחירים".

לדברי גורם בענף הפרסום, 'המומלצים' הוא בשורה של ממש. "כיום כל עולם הגאדג'אטים הוא משוכלל מאוד אך טרם הגיע לציבור החרדי", אומר הגורם. "עם הוצאת 'הלוח החרדי' וכעת 'המומלצים', בעצם מביאים את השכלולים המקוונים לתוך הבית בדמות חוברת אשר מאושרת על ידי הרבנים ללא חשש כלשהו".

אז אם אתם בעלי מקצוע או נותני שירות בכל תחום, כדאי שתזדרזו. הרישום ל'המומלצים' ייסגר בשבועות הקרובים.

השארת תגובה