שיטת תעריפים חדשה לנוסעי הרכבת הקלה בי-ם

לקראת כניסת רפורמת התעריפים החדשה בתחבורה הציבורית: סיטיפס הרכבת הקלה בהיערכות רחבה למען ציבור הנוסעים • במסגרת ההיערכות הוצבה פריסה גדולה של דיילים ובקרים להדרכה, הסברה וסיוע לנוסעים, מחולקים עלונים בארבע שפות ושילוט חדש הוצב בתחנות

סיטיפס הרכבת הקלה בירושלים החלה בהיערכות מוגברת ורחבה לקראת כניסתה של רפורמת התעריפים החדשה בתחילת חודש ינואר. ההיערכות שעלותה הכוללת עומדת על כחצי מיליון ש"ח נועדה להקל על נוסעי הרכבת הקלה עם המעבר לרפורמה החדשה ולשינויים הכרוכים בה.

במסגרת ההיערכות, החל מיום שישי 25.12.15 ולמשך כשבועיים, הוצבו דיילים ובקרים בפריסה רחבה בתחנות הרכבת הקלה בבירה שיתנו מענה לשאלות הנוסעים ויסייעו לציבור ברכישת כרטיסים במכונות הכרטוס האוטומטיות. הדיילים עברו הדרכה מעמיקה על הרפורמה על מנת להעניק את השירות וההסבר באופן מיטבי לציבור הנוסעים. הדיילים יעמדו לרשות הנוסעים בין השעות 16:30-07:30, ב-12 תחנות מרכזיות לאורך קו הרכבת.

בנוסף, מחלקת סיטיפס לנוסעים עלונים בארבע שפות – עברית, ערבית, אנגלית ורוסית – המפרטים את עיקרי הרפורמה הנוגעים לרכבת הקלה, לירושלים ולסביבה. המידע הרלוונטי עודכן באתר החברה של סיטיפס ושילוט חדש הוצב בכל תחנות הרכבת.

על פי רפורמת התעריפים החדשה של משרד התחבורה שתיכנס לתוקפה ב-1.1.16 ייהנו תושבי ירושלים ונוסעי הרכבת הקלה משיטת תעריפים חדשה, נוחה ומשתלמת יותר, הכוללת אפשרויות נסיעה נוספות, ביניהן רכישת מנויים יומיים ושבועיים.

ירון רביד, מנכ"ל סיטיפס הרכבת הקלה בירושלים: "משנודע לנו על כניסתה של רפורמת התעריפים החדשה, ראינו לנכון להגיש לציבור נוסעי הרכבת הקלה את המידע לגבי השינויים הנוגעים להם באופן מסודר, נוח ונגיש. לשם כך, נערכנו בצורה לוגיסטית רחבה, שכוללת פריסה גדולה של דיילים ובקרים והעמדת שילוט חדש בתחנות, חלוקת עלונים בארבע השפות העיקריות בירושלים ועדכון אתר החברה. אני סבור כי ההיערכות המוגברת והמוקדמת שלנו, תסייע לכניסה חלקה יותר של הרפורמה החדשה, ותאפשר לנוסעי הרכבת הקלה ליהנות מתחבורה ציבורית משותפת עם אפשרויות רבות ומגוונות בהתאם להרגלי הנסיעה של כל נוסע".

השארת תגובה