ומי משתף פעולה? ועד מתיישבי שומרון ו'שלום עכשיו'

באורח נדיר ועד מתיישבי שומרון ישתתף בצעדה שיערוך ארגון השמאל 'שלום עכשיו' במחאה על סתימת הפיות ● יו"ר ועד מתיישבי השומרון: "אנו מסכימים עם הטענה לחופש הדיבור ועל כן נצטרף גם אנו לצעדה"

שלום עכשיו. צילום: עמוד הפייסבוק
שלום עכשיו. צילום: עמוד הפייסבוק

במוצאי שבת בשעה 19:30 צפויה להתקיים מצעד ביוזמת ארגון השמאל 'שלום עכשיו' במצודת זאב. הארגון יערוך יחד עם ארגוני שמאל נוספים מצעד לפידים שלדבריהם "נועד לכבות את החושך" ולתת להם להמשיך לפעול ולהביע את דעתם החופשית.

במפתיע ובצעד נדיר, החליטו בעקבות כך בוועד מתיישבי השומרון להצטרף גם הם לצעדה כתמיכה בסתימת הפיות ללא קשר לעמדתם הפוליטית של המפגינים. מנכ"ל ועד מתיישבי השומרון שגיא קייזלר אמר כי "אנו מסכימים עם הטענה לחופש הדיבור ועל כן נצטרף גם אנו לצעדה. כשעמותות השמאל עושות פעולה נכונה ואמיתית אנחנו מתגייסים כתף אל כתף לעזור".

קייזלר הוסיף: "אני קורא לכל מי שאמירות מסיתות כמו איש הרוח דוד גרוסמן שאמר: 'אני מבין את אנשי החמאס. הם מתנגדים לכיבוש, והייתי נוהג כמוהם אילו חייתי תחת כיבוש', או כמו של יו"ר מרץ לשעבר שולמית אלוני שאמרה: 'נתניהו הזכיר לי את מוסוליני והוא תלמיד מצטיין של גבלס' ועוד רבים הציטוטים של אנשי השמאל ואנו נשמח שתצטרפו אלינו ולשלום עכשיו בצעדת הלפידים. כי "באנו חושך לגרש".

השארת תגובה