גדולי הזמר שימחו את החולים והתרגשו עמם

חולי CF ובני משפחותיהם עלצו ושמחו במסיבת חנוכה מפוארת של "חיים לילד" • באירוע השתתפו ראש עיריית בני ברק וסגניו שבירכו את הארגון על היוזמה • יו"ר חיים לילד הרב ראובן סקלר: "שמח שהצלחנו להדליק את הלבבות של החולים באש השמחה" • צפו בגלריה

מסיבת חנוכה מרגשת התקיימה במהלך ימות החנוכה לעשרות חולי סיסטיק פיברוזיס ובני משפחותיהם. השמחה נערכה ברוב פאר והדר בגג של אולמי נאות ירושלים בבני ברק בידי ארגון 'חיים לילד' המלווה ופועל בכל ימות השנה בחולי מחלות הריאה.

את האירוע כיבדו בהשתתפותם ראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט וסגניו הרב מנחם מנדל אייזנברג, הרב מנחם שפירא הרב אליהו דדון , הרב אברהם רובנשטיין מ"מ ראש עיריית בני ברק והרב יוסף צימט עוזר לראש העיר.

ראש העיר הרב חנוך זייברט בירך בדבריו את ראשי ארגון 'חיים לילד' על החסד הגדול שעושים עם האנשים. "יש לי הזכות להשתתף באירוע ולהיות שותף לשמחת החג של החולים. ברכתי שאור ימי החנוכה ימשיך ללוות את כולם לאורך כל ימות השנה". אמר.

על בימת התזמורת פיזזו מיטב אמני הזמר תחת תזמורתו של אריק דביר ובהם גדול זמרי הרגש מוטי שטיינמץ וכן הזמרים שלמה כהן, יוסי ברגר, מקהלת מלכות ובני לאופר, אשר התרגשו ביחד עם המשפחות והחולים שלא הפסיקו לרקוד לקול צלילי המוזיקה.

גם להקת המשמחים של יענקי צוקר ושמעון אלבז הופיעה ושימחה את כולם.

דברי ברכה נשא יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר שאמר בדבריו: "מי כמונו יודע ומבין כמה אתגרים וקשיים ניצבים בפניכם, ואתם בסייעתא דשמיא, מתמודדים עם הכול, ומצליחים להגיע לכאן הערב ולהעלות חיוך על פניכם. בשבילנו זוהי גם הדלקת נרות החנוכה. אנחנו מצליחים להתגבש ולהתאחד כאן כולם, ולהדליק את הלבבות באש החנוכה, ומקווים ומייחלים שכל אחד מכם יזכה לראות את הניסים הפרטיים, כמו שהיה את הנס הגדול בימי החנוכה. אנחנו מקווים ששמחת החנוכה והאור יישארו אתכם ואתנו לאורך כל ימות השנה, ואנחנו בעז"ה נמשיך לעמוד לצדכם ולפעול על מנת שתוכלו להמשיך את האור הלאה".

עיניים רבות דמעו עת שהחולים יצאו בריקודים לקול צלילי הזמר, והשמחה פרצה את הגבולות.

בארגון 'חיים לילד' ציינו לשבח את הגורמים שסייעו להצלחת המסיבה ובהם איש החסד הרב חונא דייטש, בעלי אולם נאות ירושלים שמואל קיסטר וכן ציון כהן, מאפיית הצבי, חברת שניידרס ואבי מילר שתרם את הדיסקים לחלוקת שי לילדים.

השארת תגובה