בליל שבת: פעוט חרדי נלכד בבור ניקוז וחולץ בשלום

פעוט חרדי שרגלו נלכדה בבור ניקוז ביתי חולץ בשלום ע"י צוותי החילוץ והכיבוי "הגענו למקום, והבחנו בילד שהוא במצוקה ולא רגוע" ● צפו בתיעוד וידיאו מרגעי החילוץ

צוותי כיבוי הוזעקו בליל שבת לרחוב פאת השולחן, בשכונת גאולה בירושלים, על מנת לחלץ פעוט חרדי כבן שנה, לאחר שהוריו דיווחו כי רגלו נלכדה בבור ניקוז ביתי ואינם מצליחים לחלצו מתוכו.

למקום הוזנקו באופן מיידי, 2 צוותי חילוץ בפיקודו של להב/מ רמי מאיר. הצוותים אשר הגיעו למקום, הבחינו בתינוק כבן שנה שרגלו לכודה בתוך צינור ניקוז עד גובה הברך והוא נמצא במצוקה קשה.

לוחמי האש החלו בחילוץ הרגל ע"י מספר פעולות ובהן, חפירה סביב בור הניקוז, בכדי לשחרר את הלחץ מהבור ומרגלו של הפעוט, חיתוך כירורגי מקצועי ומדוייק של צינור הניקוז, ופעולות חילוץ נוספות, שבסיומן הצליחו צוותי החילוץ לחלץ את רגל הפעוט ללא פגע.

עם צאת השבת מסר להב/מ רמי מאיר כי הם קיבלו "דיווח על תינוק קטן הלכוד ברגלו בתוך צינור ניקוז ביתי. הגענו למקום, והבחנו בילד שהוא במצוקה ולא רגוע. במקביל להרגעת התינוק, התחלנו מיד בפעולות חילוץ מגוונות כשהכל נעשה בצורה עדינה ומקצועית כדי לא לגרום שום נזק לתינוק. לאחר זמן קצר יחסית הצלחנו לחלץ את רגל הפעוט ללא פגע והעברנו אותו לידי הוריו הנרגשים".

2 תגובות
  1. אסור להנות ממעשה שבת. הוידיאו הוסרט בשבת ע"י יהודים וע"כ אסור לצפות בו!!

  2. בתקופה האחרונה יש פתיח יפה של האתר להסרטות

השארת תגובה