פעוט טבע למוות בבריכת נוי בהרצליה

בן שנה וחצי טבע למוות בבריכה בהרצליה, הוא נמשה מהמים ללא הכרה וצוות מד"א פינה אותו לבית החולים מאיר בכפר סבא תוך ניסיונות החייאה – אך הם לא צלחו וכעבור זמן לא רב נקבע מותו

פעוט כבן שנה וחצי שטייל עם אמו טבע למוות בבריכת נוי בגן ציבורי ברחוב סוקולוב בהרצליה. הוא נמשה מהמים ללא הכרה וצוות מד"א פינה אותו לבית החולים מאיר בכפר סבא תוך ניסיונות החייאה – אך הם לא צלחו וכעבור זמן לא רב נקבע מותו. הנסיבות נבדקות. שעות ספורות לאחר מכן דווח על ילד בן 8 שנמשה במצב קשה מבריכה במרכז ספורט בסכנין.

בריכת הנוי בהרצליה נמצאת בתוך שטח של הגן שמשמש גם למופעים. בצמוד למתחם של הבריכה והמדשאה נמצא מתחם של גן שעשועים ולידו שני פעוטונים פרטיים. מחקירה ראשונית עולה כי והפעוט הגיע עם אמו למתחם גן השעשועים. האימא ככל הנראה לא הבחינה בו מתרחק ומגיע למדשאה שבה נמצאת בריכת הנוי. אחרי זמן מה הבחינה שהוא לא לידה, ומצאה אותו מוטל בבריכה ללא הכרה.

פרמדיקים של מד"א, אמיר דהרי וערין כבהא, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו על הדשא בסמוך לבריכת מים פעוט כבן שנה וחצי מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה לאחר שנמשה מהמים. ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות והעלינו אותו לניידת טיפול נמרץ. המשכנו בטיפול מציל חיים בדרך לבית החולים כשמצבו אנוש". כאמור, רופאי בית החולים נאבקו על חייו אך נאלצו לקבוע את מותו.

השארת תגובה