עוסק בתחום הבניה? בוא להשתדרג ולהצליח יותר

לדעת לקרוא: והפעם – תכניות בניה • מרכז 'כיוון' מציע קורס המהווה יריית פתיחה לקורסים נוספים ורבים שיעסקו בתחום הבניה

"תחום הבניה מעניין אותי. זה תחום הנהנה מביקוש תמידי, שכר גבוה, התנהלות עצמאית, ומה שהיה חשוב לי באופן אישי-  סביבה שאינה מחייבת שימוש בטכנולוגיה", אומר לנו גרשון, מבאי הקורס בתחום הבניה והנדל"ן במרכז 'כיוון'.

מרכז כיוון השיק קורס ייחודי לקריאת תכניות בניה המיועד לאנשים המתעסקים בתחום הבניה. מדובר בקורס קצר בין עשרה מפגשים, כשלושים ושש שעות ס"ה, המועברות על ידי מרצה אדריכל ממכללת הבונים. "הקורס מיועד לאנשים שכבר עובדים בתחום הנדל"ן ומעוניינים בשדרוג בתוך התחום", מסביר ישראל מ'כיוון', "מדובר על שדרוג מקצועי של כל מי שעוסק באחד מתחומי הבניה.  יזם נדל"ן יוכל להבין טוב יותר מגרשים, מתווך דירות יוכל להשתדרג מקצועית לתיווך פרויקטים וכדו'".

תחום הבניה והנדל"ן, על כל סעיפיו וביטוייו הנו אחד מתחומי התעסוקה היציבים ובעלי הביקוש הרב ביותר בארץ, זהו תחום במגמת התפתחות אדירה ההולכת וצוברת תאוצה.

ממרכז 'כיוון' נמסר כי מתוכננים קורסים נוספים בעולם הבנייה כמו: בנית לוחות גבס, מפקחי בנייה, חשמל ועוד. המשתתפים בקורס, יקבלו תעודה שעליה יהיו חתומים מכללת הבונים, ואיגוד הקבלנים הארצי. מחירו המלא של הקורס הוא  3,000 ₪, ועלותו המסובסדת לאחר מימון חלקי של קרן ק.מ.ח. 1,500 ₪.

"חשוב לנו מאד לחבר את הציבור החרדי לתחום מבורך ומלא באפשרויות פרנסה ועיסוק כמו תחום הבנייה", מסכם יחיאל אמויאל, מנכ"ל 'כיוון'.

 

 

השארת תגובה