המאבק באקדמיה: כינוס חירום למנהלי הסמינרים

המאבק בלימודי האקדמיה: הערב יתקיים כנס חירום ברחוב רשב"ם בסוגיית הלימודים האקדמאים לבנות הסמינרים ● בכנס צפויים להשתתף מרן הגר"ח קנייבסקי וכ"ק האדמו"ר מויזניץ' ● במודעה נכתב כי השתתפות בעלי הסמינרים, הכרחית

הגר"ח קניבסקי.
הגר"ח קניבסקי.

הערב יתקיים כינוס חירום בהשתתפות גדולי הדור בסוגיית לימודי האקדמיה בסמינרים. הכנס יתקיים ברחוב רשב"ם סמוך לביתו של מרן הגר"ח קנייבסקי שגם הוא צפוי להשתתף במעמד.

בנוסף, ישתתפו בכנס עשרות מנהלי סמינרים שם הם צפויים לקבל את דעתם של גדולי הדור בסוגייה השנויה במחלוקת. במודעה עליה חתומים מזכירי וועדת הרבנים לענייני חינוך הרב אברהם רובינשטיין והרב יוסף דריימן צויין כי השתתפותם של המנהלים הכרחית.

"מנהלי הסמינרים נקראים להשתתף בכנס חירום שנקרא על פי הוראת מרן ורבנן שליט"א, לעמידה בפרץ על סכנת לימודי האקדמיה שיתקיים מחר יום שליש בערב". בהמשך המודעה נכתב כי הכנס יערך בהשתתפות הגר"ח קנייבסקי והאדמו"ר מויז'ניץ, "השתתפות כל מנהלי הסמינרים הכרחית".

בימים אלו מתנהל במקביל מאבק גם כנגד המחוז החרדי במשרד החינוך אשר לטענת מנהלי המוסדות מתערב בתכני הלימוד. אמש התקיימה ישיבה ביוזמתו של חבר המועצת הגר"ש בעדני בה השתתפו יו"ר ש"ס דרעי וכן גורמים בעוסקים בחינוך ודנו בסוגייה.

השארת תגובה