דואר ישראל מקדם פתרון לסניף ברמב"ש ג'

גרינברג למנכ"ל דואר ישראל: "רמב"ש ג' נשענת על סניף הדואר ברמב"ש א' שעמוס וגדוש בתושבי רמב"ש א' ו- ג' גם יחד והמתנה בתור נמשכת שם לעיתים מעל שעה" ● לבקשת גרינברג העלה חה"כ הרב אורי מקלב את סוגיית הדואר ברמב"ש בפגישתו עם בכירי הדואר

דואר ישראל
דואר ישראל

דואר ישראל מבינים את הנחיצות שבפתיחת סוכנות דואר בשכונת רמב"ש ג' ("רמת הנביאים"), כך עולה בסיכומה של פגישה שקיים חה"כ הרב אורי מקלב עם בכירי מחוז ירושלים בדואר ישראל שהביעו נכונות לקדם את התהליך של פתיחת סוכנות דואר בשכונה, וזאת אודות לבקשתו של סגן ראש עיריית בית שמש הרב שמואל גרינברג שנועד בעניין עם חה"כ הרב מקלב, והציג בפניו את הצרכים המיוחדים של בית שמש בתחומי הדואר.

לפני הפגישה שלח סגן ראש העיר גרינברג מכתב למר דני גולדשטיין מנכ"ל דואר ישראל, בו עמד על הנחיצות של פתיחת סוכנות דואר ברמב"ש ג'. "בהמשך להתכתבות בינינו בנושא שבנדון ולאור פניות רבות נוספות שקיבלתי מתושבים, אבקש את התערבותכם לפתיחת סניף בשכונת רמת בית שמש ג' לטובת התושבים", כותב גרינברג.

"שכונת רמת בית שמש ג' החלה להתאכלס לפני למעלה משנה", כותב סגן ראש העיר, "שכונה זו תמנה בעתיד 4,500 יח"ד מעל 30,000 נפש. כיום מתגוררים בה מעל 1500 משפחות קרוב ל- 10,000 נפש. בחודשים הקרובים יתאכלסו עוד 700 יח"ד. כעת השכונה נשענת על סניף הדואר ברמב"ש א' שעמוס וגדוש בתושבי רמב"ש א' ו- ג' גם יחד והמתנה בתור נמשכת שם לעיתים מעל שעה. על כן אבקשך לאשר פתיחת סניף / סוכנות דואר בשכונת רמת בית שמש ג' ולהיערך בהקדם לאיתור מקום".

בהמשך להתכתבות קיים כאמור סגן ראש העיר גרינברג פגישה עם חה"כ הרב אורי מקלב שהעלה את בעיות הדואר השונות במליאת הכנסת ובוועדות הכנסת שדנו בכך, ולכך ביקשו גרינברג שיעלה גם את נושא סוכנות הדואר ברמב"ש ג' בפגישותיו עם הנהלת דואר ישראל.

גרינברג גם הביע נכונות מצידו לסייע לאנשי דואר ישראל למצוא מקום מתאים בשכונה החדשה, בו יוכלו לפתוח את סוכנות הדואר, וזאת בהתאם לניסיון שרכש בשנים עברו בפעילותו לפתוח סניפי דואר בשכונות החדשות של בית שמש.

כאמור בדואר ישראל הבינו את הנחיצות שבדבר, והסכימו כי יש לפתוח סוכנות דואר בשכונה החדשה, כאשר הם מצידם יחלו להניע את התהליך של פרסום מכרז ואיתור מקום מתאים שיוכל לשרת את תושבי השכונה.

השארת תגובה