בר בופה: סאם בייגל'ס האהוב משתדרג

יש חדש מסאם בייגל'ס ♦ אין מאכל יותר אמריקאי מבייגל אמריקאי ומה טוב כשאפשר לעצור בירושלים וליהנות מחוויה אמריקאית אמיתית? ♦ סניף גאולה הירושלמי מביא לכם את הטעמים והניחוחות היישר ממעוז הבייגל המשובח

מזה שנים נחשב הבייגל למאכל היהודי הנפוץ בעולם. מסורת הכנת הבייגל פותחה על ידי יהודים באירופה ועברה עם השנים לארה"ב, שנחשבת כיום למעוז הבייגל המשובח. כשמטיילים בארה"ב, נתקלים בחנויות הבייגל הפזורות כמעט בכל קרן רחוב וסמטה, ומשמשות כמקום שבו פותחים את הבוקר או כמפגש לארוחת צהריים קלה ומזינה.

סאם בייגל הוקם בשנת 2004 במטרה להביא לישראל את חווית הבייגל האמריקאי האמיתי עם הטעמים והניחוחות המקוריים. הכנת הבייגל דורשת ידע מיוחד על כל סודות הבייגל, מתערובת הקמחים הייחודיות ועד תערובת האפייה המסורתית. המתכון המיוחד לבייגל של 'סאם בייגלס' מגיע ממשפחת גרינשטיין שעוסקת בהכנת בייגל כבר חמישה דורות, ואף חברה באיגוד אופי הבייגל הניו – יורקי ממנו למד סאם שלב אחרי שלב.

בעליה של 'סאם בייגלס' הקים מפעל לייצור בייגל אמריקאי, מאפים ועוגיות וזמן לא רב לאחר מכן הוקמו ארבעה סניפים ברחבי ירושלים מעוצבים בסגנון אמריקאי, אשר עובדים במתכונת זהה לבייגל הניו – יורקי. ב'סאם בייגלס' תמצאו גם קייטרינג על טהרת המטבח האמריקאי.

ועכשיו יש גם בופה

'סאם בייגל'ס', מותג הבייגל'ס הטעים והאהוב ביותר, מוסיף להשתדרג ולהפתיע. הבייגל'ס הוותיק והמיוחד, שרבים לא יכולים בלעדיו, ממשיך להשקיע בקהל העצום של הלקוחות בסניף גאולה הירושלמי ומציג: בופה בריאות וטעם בו תוכלו להרכיב לכם ארוחה מושלמת, בטעם האהוב עליכם ובסגנון אותו אתם רוצים. במקום גם בר סלט משודרג המכיל שפע של ירקות מכל הסוגים והצבעים, ממש כל טוב פרי האדמה. בנוסף, הגבינות הייחודיות והידועות בטעמן המשובח, במבחר גדול ואנין. בסאם בייגל'ס המשודרג והמושקע תוכלו למצוא מגוון גדול יותר ומיוחד של ארוחות בוקר, בר סלט, מאפים חלביים וארוחות קלות למשך כל היום.

בסאם בייגל'ס לא מוותרים על האיכות בכל הפרודוקטים המרכיבים את המנות. לא לחינם הבייגל'ס ידועים בפריכותם ובטעמם, מבוקשים על ידי קייטרינגים ולקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ. הבייגל'ס מיוצרים במגוון גדול של טעמים ומאפשרים מילויים מעניינים ככל שתרצו.

המקום אסטטי מאוד, נקי ביותר ומעוצב בקווים נעימים ומזמינים. השירות מעולה ומכל הלב עם האיכות והטעם הטובים ביותר בתחום הבייגל'ס. תוכלו לשבת במקום לארוחה קלה, או לקחת ארוחות ארוזות לכל יעד.

השארת תגובה