נחנך סניף חדש לתנועת בני עקיבא בשכונת הדר גנים

ראש העירייה איציק ברוורמן חנך סניף חדש של תנועת בני עקיבא ברחוב עדש שפיק ● עלות הקמת המועדון מוערכת בכ- 8 מיליון ₪, כמחציתה במימון מפעל הפיס

חנוכת סניף בני עקיבא בפתח תקווה
חנוכת סניף בני עקיבא בפתח תקווה

מועדון חדש ומודרני לתנועת בני עקיבא נחנך במוצאי שבת 7/11/15 , כ"ה בחשון.

המועדון הנמצא ברחוב עדש שפיק הינו מבנה גדול בן שתי קומות (+ גג שיהיה ניתן לקיים בו פעילויות). בקומה התחתונה אולם גדול ובקומה העליונה מספר חדרים לפעילויות, במקום מטבחון, משרד וחדרי שירותים. עלות הקמת המועדון מוערכת בכ- 8 מיליון ₪, כמחציתה במימון מפעל הפיס.

באירוע בו השתתפו מאות רבות של חניכים, נכחו גם ראש העיר איציק ברוורמן, חבר הכנסת ניסן סלומינסקי שהגיע לכבד את המעמד, סגן רה"ע איציק דיעי, מזכ"ל בני עקיבא דני הירשברג, האדריכל שלום הולנדר, משה ספקטור, יו"ר ועד השכונה גילה בן נאים, חברי מועצה אודי ויזנר, אבי בלושטיין, רמי גרינברג, תושבים ואורחים רבים.

ראש העיר איציק ברוורמן "אני שמח שהגענו לרגע המיוחל הזה לו חיכינו כבר זמן רב! סניף זה של התנועה הוא אחד מהגדולים והמפוארים הקיימים בארץ, ואני שמח כי חניכי התנועה המחנכת את חניכיה לערכיות, נתינה ואהבת הארץ, יזכו לקיים את פעילותם במבנה ראוי ומכבד. אנו שואפים כי חניכי כל תנועות הנוער יפעלו במבנים מסודרים וראויים ומבנה זה הוא בהחלט חלק מתכנית העבודה. אני רוצה להודות מקרב לב לכל מי שעשה במלאכה, גם בקדנציה הקודמת, ובמיוחד לרה"ע לשעבר מר איציק אוחיון אשר פעל רבות להקמת הסניף. לא נותר לי אלא לברך בברכת שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה".

איציק דיעי הוסיף "אני רוצה להודות לכל מי שסייע ועזר לנו להביא את הבית היפה הזה לכדי גמר. תודה מיוחדת לראש העיר איציק ברוורמן ולראש העיר לשעבר איציק אוחיון, תודה למ"מ רה"ע לשעבר מוטי זפט, למפעל הפיס, החברה לפיתוח ולכל מי שנטל חלק בבניה ובקיום האירוע. אני מאחל לכל החניכים ולקומונרית שהם המשך עשייה פורייה ומהנה".

השארת תגובה