עיריית בית שמש בישיבת הודיה לסיכול הפיגוע

טקס הודיה מרגש בישיבת מועצת עיריית בית שמש על הנס הגדול בסיכול הפיגוע ברמת בית שמש ג' ● ראש העיר מר משה אבוטבול העניק תעודות הוקרה לשוטרים שהצילו חיים

אבוטבול מעניק תעודת הוקרה לאברך שסיכל את הפיגוע
אבוטבול מעניק תעודת הוקרה לאברך שסיכל את הפיגוע

אירוע מרגש נערך היום במסגרת ישיבת מליאת מועצת העיר בית שמש, כאשר גיבורי הפיגוע ברמב"ש ג' התארחו בישיבת המועצה ושיתפו את הנוכחים בסיפור הפיגוע והנס הגדול בעדויות מפורטות מכלי ראשון.

ראש העיר מר משה אבוטבול אמר כי העיר בית שמש כולה מודה להשם יתברך על הנס הגדול בסיכול הפיגוע, אשר כפסע היה בינו ובין אסון גדול וטרגדיה נוראה חלילה.

"בנוסף להודיה להשם יתברך, עלינו להודות לשליחיו המדהימים, שוטרי תחנת בית שמש אשר בעוז רוחם גילו תושייה וחתרו למגע עד אשר פגעו וניטרלו את המחבלים" אמר ראש העיר.

תושב השכונה אריאל בר אור שנכח באירוע מתחילתו וסייע לכוחות הביטחון בסיכול הפיגוע,  סיפר כי המחבלים שוטטו בשכונה כבר שעה ארוכה לפני הדקירה, כאשר תושבי השכונה חושדים בהם ושומרים מהם מרחק, עד שהמחבלים ראו את ניידת המשטרה מגיעה ואז דקרו את אחד המתפללים.

תושב השכונה מנחם קונשטט שנפצע בפיגוע בעת שבא להתפלל תפילת שחרית, שיתף את הנוכחים באירוע החמור שעבר עליו והשלכותיו והודה לבורא עולם על הנס הגדול אשר סכין המחבלים פגעה בו בין כלי הדם וניצל בנס.

מפקד משטרת בית שמש סנ"צ שלומי טולידנו ציין את היקף הפעילות הרב של תחנת בית שמש בימים אלו אשר מספקים מענה רחב לצרכי הביטחון של העיר, כאשר היה ניתן להיווכח בכך גם בעת אירוע הדקירה ברמב"ש ג'.

בסיום הטקס העניק ראש העיר יחד עם נפגע הדקירה האברך מנחם קונשטט, תעודת הוקרה ומדליית העיר בית שמש למפקד משטרת בית שמש סנ"צ שלומי טולידנו, ולשני שוטרי התחנה שסיכלו את הפיגוע, וכן לתושב השכונה מנחם בר אור שסייע בסיכול הפיגוע ובהצלת חייהם של תושבי השכונה.

האברך מנחם קונשטט המחלים מפציעתו, הפתיע את שוטרי בית כאשר הביא אף הוא מתנה אישית לשוטרים שהצילו את חייו, והודה לראש העיר על ההזדמנות שניתנה לו לפגוש את מציליו ולהודות להם.

השארת תגובה