'כללית' מגישה את המדריך המלא להתפתחות הילד

קמפיין ייחודי מסוגו של 'כללית' – 'אחת שתיים שלוש' שב ועולה לאוויר עם מדריך מלא ומקצועי להתפתחות הילד מגיל 4-12. החוברות, אשר נכתבו על ידי מומחים של 'כללית' ממרכזים להתפתחות הילד ומבתי החולים של כללית

 חוברות "כללית"
חוברות "כללית"

החוברת, השלישית בסדרת חוברות להתפתחות הילד, נותנת את כל המידע המקצועי המפורט והנדרש בכל הקשור לנושא התפתחות הילד מגיל הגן ועד גיל המצוות

חוברות זו, כמו שתי הקודמות לה, כוללת מידע רפואי מקצועי בשפה נגישה לציבור ההורים, מעוצבת בקפידה ומציעה שורה של כתבות מרתקות, הן בנושאי גדילה והתפתחות, הן בנושאי קשב וריכוז ובנוסף – טיפים ללמידה למבחנים ומשחקי שעשוע מעוררי מוטיבציה שיסיעו לילדים במגוון תחומים מוטוריים וקוגניטיביים.

לקוחות כללית מושלם  ופלטינום נהנים משירותי  התפתחות הילד הטובים והמשתלמים ביותר  בכל הקשור לאבחון הפרעות קשב וריכוז, אבחונים דידקטים ואבחונים פסיכודידקטים , בהשתתפות עצמית נמוכה..

החוברת מוגשת על ידי 'כללית' במיוחד עבורכם ההורים הרוצים להעניק לילדים את המיטב,  לשמור על בריאותו, לסייע בהתפתחותו התקינה ולהקנות לו הרגלים בריאים.

אין מתאים יותר מאשר ימים אלה, כאשר הילדים חוזרים לתלמודי התורה ובתי הספר, מלקרוא את החוברת המיוחדת וליישם.

כללית', ארגון הבריאות הגדול והוותיק בארץ מונה למעלה מארבע מיליון לקוחות, שבה ומוכיחה כי לנגד עיניה מטרה אחת – לדאוג לצורכי המשפחה בכל התחומים, להעשיר את הלקוחות בידע בריאותי וכמובן להנגיש את הטיפול הרפואי האיכותי ביותר שניתן לכל לקוח.

עשרות רופאים, מומחים של 'כללית', חלקם מ-14 בתי החולים שמקבוצת 'כללית' ואחרים ממאות המרפאות המשוכללות מכל רחבי הארץ המצוידות במכשור הרפואי המודרני והחדשני ביותר, השתתפו בהצגת המידע הרפואי המקצועי להורים המונגש בחוברת.

חוברת 'אחת שתיים שלוש' – עוסקת בכל הקשור להתפתחות הילד בגיל 4-12,

שתי החוברות הנוספות שיצאו לאור אשתקד ולפני שנתיים עוסקות בשני נושאים חשובים לכל הורה באשר הוא – התפתחות הילד בגיל 0-3 ושיטת שלושת הת"פים – תזונה, תכנון, תנועה.

את שלוש החוברות ניתן יהיה לקבל במרפאות 'כללית' בכל רחבי הארץ, כחלק מהשירות, והמגמה לקידום בריאות והעצמת הידע של הלקוחות

השארת תגובה