חברי המועצה בירושלים יקיימו צעדת מחאה נגד הטרור

לאחר הסרטון שהופץ בו נראו אב ובנו חרדיים כשהם מותקפים בעיר העתיקה בירושלים, הודיעו היום חברי המועצה הדתיים והחרדיים בעיר כי יערכו צעדת מחאה לכותל דרך שער שכם • "לא מוכנים לפשרה ולכניעה אל מול הטרור המוסלמי"

אריה קינג. צילום: פייסבוק
אריה קינג. צילום: פייסבוק

על רקע אירועי הימים האחרונים בעיר העתיקה בירושלים שם הותקפו עוברי אורח יהודיים על ידי תושבים בני מיעוטים, הודיעו חברי מועצת העיר בירושלים הנמנים על הסיעות החרדיות והדתיות כי הם יערכו צעדה בה יביעו את מחאתם על שתיקת המשטרה כנגד ההתפרעויות וההשתלחויות ביהודים.

הצעדה תחל ביום חמישי בשעות הבוקר לכותל המערבי דרך שער שכם חרף המצב הביטחוני המתוח השורר באיזור. המחאה התעוררה בעיקר בעקבות האירוע ביום החג אמש בו נראו אב ובנו מותקפים באלימות על ידי מוסלמיות בעת שהלכו ברחובות העיר העתיקה בדרכם לכותל המערבי.

חבר המועצה אריה קינג מסר: "לאור החלטתה התקדימית והתמוהה של משטרת ירושלים לאסור על יהודים תנועה חופשית משער שכם לכותל המערבי ולאור המשך התקפות מצד ערבים וערביות כנגד יהודים, בדגש על חרדים בדרכם לכותל, התארגנו חברי הנהלת העיר לצעדה ביחד עם אלפי היהודים שצועדים מדי חול המועד לתפילה בכותל המערבי".

לדבריו, "המתפללים שצועדים לכותל המערבי מאז אוחדה העיר, לא מוכנים לפשרה ולכניעה אל מול הטרור המוסלמי ואנו חברי ההנהלה נצטרף אליהם בצעידתם ביום חמישי הקרוב".

השארת תגובה