ילד הפלא ארי רייך בסינגל בכורה: "יהיו לרצון"

משה כהן מגיש: ארי רייך, שהתגלה ככשרון כשהופיע לצדם של גדולי האמנים בשלל הפקות יוקרה • עכשיו קולו המתוק בשיר ראשון, שקט ומרגש • צפייה והאזנה מהנה

ארי רייך
ארי רייך

אחרי שכבש כל במה אפשרית וריגש עשרות אלפי יהודים בארץ ובעולם, מפציע ילד הפלא, ארי רייך, בסינגל בכורה ראשון. שמו של ארי הולך לפניו והוא זכה להופיע לצדם של גדולי האמנים בשלל הפקות יוקרה ובדינרים למוסדות וארגונים. אם עד עתה נחשפנו לכשרונו וקולו המתוק רק באירועים ובסרטונים שעברו מאיש לרעהו במהירות הבזק, מגיש לנו עתה מפיקם של ילדי הפלא, משה כהן, שיר ראשון, שקט ומרגש, אותו הפיק עבור רייך.
כמיטב המסורת של ר' משה כהן, המפיק ברוך הכישרונות, מאומה לא נחסך בכדי להגיש מוצר מרשים המופק ברמה הגבוהה ביותר בז'אנר. אל המלאכה נקרא ראשונה המלחין והיוצר מוטי אילוביץ מארה"ב שחיבר את הלחן המרגש, אליו חבר המעבד יהושע פריד, שעיבד ותזמר את הלחן באמצעות שורת נגני האולפנים המובילה בישראל. הצבע הייחודי של המקהלה מלמד על בחירה דקדקנית של חברי המקהלה שהצטרפו למקהלת 'מלכות'.

ר' משה כהן המשמש גם כמאמנו המקצועי ומדריכו המוסיקלי של ארי רייך, עמל על מלאכת הפקת השירה של ארי תוך שימת דגש על כל פרט בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר שניתן.

"מילות השיר לקוחות מתפילת שמונה עשרה" אומר ר' משה כהן, "כל אחד יכול למצוא אליהן חיבור נפשי עמוק ומלא רגש. לסינגל נלווה גם קליפ מושקע ומיוחד שמעצים את החוויה ונותן לשיר גוון נוסף".

קרדיטים:

תופים: אבי אבידני
בס: אריה וולניץ
גיטרות: אבי סינגולדה
פסנתר: ירון גוטפריד
סינטי: יהושע פריד
מקהלה: משה כהן, סיני ברמץ, חברי מקהלת "מלכות": חיים פולק, מיכאל, יוסי וזאנוויל וינברגר
הקלטות: אולפני זמירות בנט, Mw מיכאל וינברגר
גרפיקה: שמחונים
מיקסים: חיים גוטסמן
צילום ועריכה: לירן שמש.

צילום קליפ: אולפן דניאל אלוני-מושב ישעי
תודות: שמחונים, מכון אור עולם, יואלי שטרן ומשה רוזנפלד

השארת תגובה