מלחמות 'דגל'-'פרוש' באלעד: רה"ע פיטר את שטרן

פרסום ראשון: לאחר שאבי שטרן יו"ר ועדת התכנון ובניה בעיר אלעד חתם על צווי מניעה בכדי למנוע את הזזת הקראוונים בעיר, הגיב הערב ראש העיר פרוש והשעה את שטרן מתפקידו ● עיריית אלעד: "ראש העיר רואה בחומרה את הניסיון להפריע"

ישראל פרוש
ישראל פרוש

המלחמות באלעד עולות שלב: ראש העיר ישראל פרוש השעה את יו"ר ועדת תכנון ובניה בעיר חבר המועצה אבי שטרן לאחר שזה חתם על צווי מניעה כנגד הוראתו של פרוש. הבלגן החל לאחר שפרוש החליט לפתוח את שנת הלימודים במוסד הנמצא בשלבי סיום בניה, וסיכם שלשום במהלך הלילה כי הלימודים ייפתחו, וכי קראוונים של הגנים הנמצאים בניהולו של משה שטיין יועברו למתחם.

כפי שחשפנו, אמש הודיע מנהל המוסד משה שטיין כי לא יפתח את הלימודים במבנה, עד שלא יסיימו את תהליכי השיפוץ והבניה, שכן הם עלולים לסכן את הילדים משתמשי המבנה. ראש העיר פרוש זעם, שכן משמעות הדבר כי שנת הלימודים לא תיפתח באופן תקני ועשרות רבות של ילדים יישארו בבית. כתוצאה מההחלטת שטיין שלא לפתוח את הלימודים, החליט פרוש להניף אמש את הקראוונים שהיו ברחוב רשב"י והיו אמורים למתחם בית הספר החדש "תורת חסד" שנמצא בתהליכי בניה.

שטיין שהזמין מנופים בעשרות אלפי שקלים לשעות הלילה אמש, הופתע מהחלטת ראש העיר פרוש להרים את הקראוונים באופן עצמאי, זאת למרות שפרוש הצהיר כי אין לעירייה כסף להעבירם, וכי על שטיין לעשות זאת באופן עצמאי. יו"ר דגל התורה באלעד ומחזיק תיק ההנדסה אבי שטרן התערבו בסיפור, חלק מהבכירים הציבו את רכבם בצמוד לקראוונים בכדי למנוע מהמנופים להניף את הקראוון.

ראש העיר הורה לפקחי העירייה לגרור את כלי הרכב, בכדי לאפשר את הנפת הקראוונים. אבי שטרן, מתוקף תפקידו כמחזיק תיק הנדסה, חתם על צווי מניעה, האוסרים על העירייה להניף את הקראוונים. דבר שגרר את פרוש להגיב בחומרה למעשה. מקורבים לשניים שנכחו במקום אמרו אמש בזמן ההתרחשות כי "פרוש הודיע לשטרן שהנייר עליו חתם על צווי המניעה לא שווה כלום, שכן שטרן יקבל מכתב פיטורין מתפקידו כמחזיק תיק ההנדסה. לא יתכן שמחזיק תיק בעירייה יצא חוצץ נגד ראש העירייה".

גורם בכיר ציין כי בכירי דגל התורה מעורבים בפרשה לפרטיה, כולל ח"כ גפני אשר הורה לשטרן לחתום על צוי המניעה. ל"כל הזמן" נודע כי בדגל התורה החליטו "ללכת על כל הקופה", ולהוציא צוי מניעה מבית המשפט, נגד הרמת הקראוונים על ידי העירייה. כפי שאכן אירע היום שבית המשפט הוציא צו מניעה לפינוי.

מעיריית אלעד נמסר אמש בתגובה: "ראש העיר רואה בחומרה את הניסיון של גורמים שונים לערב את הדרג הפוליטי בניסיונות להפרעה לפתיחת שנת הלימודים. לדבריו "כל מי שיפריע לתלמידי העיר ייאלץ לזוז".

תגובה אחת
  1. תיקחו כבר את הבולוזר מאלעד

השארת תגובה