תלונה כנגד פרוש: פלישה לא חוקית בחסות העירייה

שוב סוער באלעד: תושבת העיר הגישה תלונה במשטרה כנגד ראש העיר ישראל פרוש בגין הפרת אימונים, שיבוש הליכי מנהל תקין והקצאות שלא כחוק ● התלונה מכוונת כנגד השטח שהוענק לישיבת 'תורה בתפארתה' שלטענת המתלוננת הוענק שלא כדין

 ראש העיר אלעד ישראל פרוש
ראש העיר אלעד ישראל פרוש

לא רגוע באלעד: תושבת אלעד הגישה תלונה במשטרה כנגד ראש העירייה ישראל פרוש, היועץ המשפטי ניסים לוי והמהנדס דני גולדברג על כך שלטענתה העירייה פעלה בניגוד לחוק כאשר הקצתה שטח לישיבת 'תורה בתפארתה'. לדברי המתלוננת, נעשתה במקום פלישה לא חוקית של המוסד באישור העירייה.

"עם הישיבה נחתם חוזה שהיא תמוקם בשטח מסויים בעיר", מספרת ס' המתלוננת ל'כל הזמן'. לדבריה, "בפועל הוענק לישיבת 'תורה בתפארתה' שטח גדול יותר על חשבון מוסדות נוספים, מחלקות עירייה שהיו במקום ונקודת המשטרה". לטענתה, לצורך הכנסת 'תורה בתפארתה' למקום, פונתה מהמקום ישיבת 'ראשית חכמה' שלה הוענק מקום אחר בעיר באישור העירייה, גם שלא כדין. כמו כן, פונה כולל הליכות עולם בראשות הרב ניסים אלעד לשטח אחר, כאמור, ללא הקצאה.

בתלונה שהוגשה למשטרה, נטען כי בכך עבר ראש העיר פרוש על הפרת אמונים, שיבוש הליכי מנהל תקין, הקצאות שלא כחוק ופלישה לשטח מנהל מקרקעי ישראל ללא אישורים. בהסכם בין הישיבה לעירייה נכתב במפורש כי השטח שתקבל הישיבה הוא חלקה 40,41. בפועל כאמור השטח חרג ממה שסוכם.

כזכור, רק בתחילת השבוע הוגשה תלונה כנגד ראש העיר בגין אלימות כלפי אחד מתושבי העיר בעת סיור בבית הספר 'תורת חסד'. האירוע החל כאשר לבית הספר שבנייתו טרם הושלמה, הוזמן יועץ בטיחות על ידי ההורים ובמימונם. הזמנת היועץ הייתה לאחר שעלה חשש כי המבנה שבנייתו כאמור לא נסתיימה, אינו בטיחותי דיו עבור התלמידים שעלולים להינזק. בדקות הבאות חטף ראש העיר את מכשיר הפלאפון מידיו של אחד ההורים לאחר שחשד כי הלה מקליט אותו.

מעיריית אלעד טרם נתקבלה תגובה.

הבהרה: ההערות המצויינות על גבי החוזה בכתב יד, אלו הערות המתלוננת בלבד. 

2 תגובות
  1. פורוש תעשה טובה ותעוףףףףףף מהעיר חילול השם

  2. כןןןןן פרוש נמאססס ממך רק קילקלת פה את העיר הרסת את השלוה תתעופף מפה כבר…….

השארת תגובה