אלי ישי: "נתמודד שוב; אם ישקרו – נגיד דברים כואבים"

חבר הכנסת לשעבר התראיין בערוץ הכנסת שם התייחס לסוגיית המסתננים ולכוונותיו העתידיות: "נתמודד שוב" ● "מרן הגר"ע דיבר על אריה דרעי דברים קשים וחמורים מאוד הרבה יותר ממה שהיה בקלטת" ● "אנשים התבלבלו בכך שלא שמעו את התשובות הברורות שלי"

יושב ראש יחד אלי ישי מצביע
יושב ראש יחד אלי ישי מצביע

יו"ר מפלגת 'יחד' וחבר הכנסת לשעבר אלי ישי העניק היום ראיון לערוץ הכנסת שם התייחס לסוגיית המסתננים ולכוונותיו העתידיות. במהלך הראיון, נשאל ישי כיצד הוא מתכוון לשוב לחיים הפוליטים ואמר: "126,000 קולות זה הישג מרשים. קרה מה שקרה וזה בסדר גמור, אחוז ההצבעה היה גבוה מאי פעם, אם הוא היה חצי אחוז פחות, אז וודאי שהיינו עוברים, שלא לדבר על הזיופים של דרעי. אני מקבל את התוצאות אני מכבד את הבוחר".

לשאלת המראיינת האם ישוב בהרכב עמו התמודד בבחירות האחרונות אמר ישי כי טרם החליט בנושא בה ורק קרוב לבחירות יכריע באיזו מתכונת יתמודד. "אם היינו היום בממשלה, הממשלה הייתה נראית הרבה יותר טוב והרבה יותר יציבה", אמר ישי והוסיף: "מה שאתה מתכנן היום, לא מתאים למחר. כרגע אני מתעסק בבניית השדרה של התנועה, בגיוס חובות, אנחנו עושים עבודה בשטח".

במהלך הראיון התייחס ישי לקלטת שהודלפה בה נשמע מרן הגר"ע כשהוא מתבטא בחריפות כנגד יו"ר ש"ס אריה דרעי. "הבית היה מוקלט 24 שעות ביממה", אמר ישי וטען כי מי שהוציא את הקלטת, עשה זאת בכדי לפגוע בו, "מרן הגר"ע דיבר על אריה דרעי דברים קשים וחמורים מאוד הרבה יותר ממה שהיה בקלטת, אבל אנחנו לא בבחירות, אני באמת לא רוצה לרדת לרמה הזאת".

ישי הוסיף ואמר כי "אם יאמרו דברים לא נכונים, אני יצטרך לומר דברים אמיתיים, מה שלא עשיתי עד כה. אני לא מצטער על כך שאני שומר על האישיות שלי, ויש לי את סולם הערכים משלי ואני לא מתכוון לפגוע בו ולא להשחית אותו, אבל מכל מקום אם יאמרו דברים לא נכונים, אם יאמרו שקרים, אני יקום ויאמר דברים אמיתיים, קשים וכואבים. בא נקווה שבבא העת אנחנו לא נגיע לשם, משום שאני מעדיף מערכת בחירות נקייה".

"אני חושב שהשתיקה שלי הייתה מוגזמת", סיכם ישי. "לא הייתה נכונה ואנשים התבלבלו בכך שלא שמעו את התשובות הברורות שלי. במידה ויהיה דברים חריפים בעתיד, אני ישמיע דעות מאוד ברורות, חריפות וכואבות".

לצפיה: מכיל תמונת אשה

4 תגובות
 1. הלוואי שירוץ עוד פעם וייכנס לחובות של 20 מיליון, לא 10.
  מה, הוא לא מבין שמי שיוצא נגד רוב גדולי ישראל (הספרדיים, הליטאיים והחסידיים) לא מצליח?
  שייפול שוב בבור שנפל בפעם שעברה, לא מקנא בעולם הבא שלו!

 2. אלי ישי
  נאמן לארץ ישראל ותורת ישראל
  עושה רק מה שטוב ליהודים
  עלה והצלח

 3. אלי ישי חתרן בלתי נלאה. די מספיק! לא מענין אותנו מה מרן אמר בחדרי חדרים. מענין אותנו רק מה שמרן אמר לנו קבל עם ועדה בקולו הוא.

 4. חברים ב"ה כבר שכחנו מי זה אלי ישי

השארת תגובה