בין הזמנים: מחר ייפתח פארק "אסם כיף" באלעד

לקראת הפתיחה שתיערך מחר: רה"ע הרב ישראל פרוש סייר בפארק 'אסם כיף' באלעד ● תמורת 6 אריזות של מוצרי אסם תיכנסו לפארק ללא תשלום ● כל הפרטים

ישראל פרוש באסם כיף באלעד
ישראל פרוש באסם כיף באלעד

ראש העיר אלעד סייר היום בפארק אסם כיף באלעד, על מנת לפקח מקרוב באופן אישי ולבדוק את סיום עבודות ההקמה בזמן כך שהפארק יוכל לקלוט את אלפי המבקרים. מחר (יום ב') בשעות אחר הצהריים יפתח פארק אסם כיף באלעד, לרווחת אלפי משפחות חרדיות שיבלו במקום. כזכור, לאחרונה הודיעו אסם ועיריית אלעד על הקמת פארק שעשועים ייחודי שיכלול מגוון פעילויות ואטרקציות חווייתיות לכל המשפחה.

בשבוע שעבר דיווחה החברה שהקימה את הפארק, כי עבודות ההקמה נעשות בקצב מזורז ומוקפד על מנת לקלוט בבטחה את אלפי המבקרים שצפויים לפקוד את הפארק החל ממחר (כ"ה אב, 10.8.15). עבודות ההקמה כללו שלל מתקנים, דוכנים ואטרקציות, גלגל ענק, מתנפחים, בלרינה ורחבת הצגות.

הכניסה לפארק הינה ללא תשלום, אלא תמורת 6 אריזות ממגוון מוצרי מותג "אסם" הזמינות לכל נפש. בחברת אסם ועיריית אלעד מאמינים כי הפארק יספק למשפחה החרדית, המחפשת בכל שנה חידושים והנאות, את האטרקציה המרכזית של הקיץ ויחסוך בהוצאות המשפחה על אטרקציות ובילויים. הפארק יפעל בימים שני עד רביעי, בין התאריכים כ"ה עד כ"ז אב (10-12.8.15) בין השעות 16:00-23:00, הכניסה לפארק תתאפשר כאמור, רק באמצעות הצגת אריזות מוצרי אסם.

במהלך הסיור במקום, התרשם רה"ע אלעד הרב ישראל פרוש משלל המתקנים ואמר כי מדובר בפארק שעשועים ברמה שאינה נופלת מאף פארק אחר ומהווה אלטרנטיבה מעולה למשפחות חרדיות. לדבריו: "עיריית אלעד הציבה לעצמה את רווחת התושבים בראש סדר העדיפויות. בסיוע הנדיב של חברת אסם נספק למשפחות החרדיות מכל רחבי הארץ מענה הולם ברמה גבוהה לבילוי חוויתי לכל המשפחה מבלי להוסיף על ההוצאות הרבות של תקופת בין הזמנים"

מנכ"ל קבוצת אסם איציק צאיג: "המגזר החרדי מהווה מגזר חשוב בצריכת מוצרי אסם, ולכן אנו רואים חשיבות עליונה בהידוק הקשר עימו. אסם, יחד עם ראש העיר אלעד הרב ישראל פרוש הבנו את הצורך בהקמת הפארק עבור המשפחות החרדיות שצמאות לפעילויות ואטרקציות ומוגבל באופן יחסי באתרי הבילוי שלו בימות החופשה."

השארת תגובה