ראש עיריית בני ברק בסיור במתחם הבריאות שהפעילה מאוחדת בבני ברק

במסגרת מתחם הבריאות זכו אלפי ילדים להדרכות מצד נציגי מאוחדת על סכנות הקיץ • מר רון שולויס ראש אגף שיווק ושירות במאוחדת: "אנו רואים חשיבות רבה בפעילות מתחם הבריאות"

ראש עיריית בני ברק ובכירי העירייה יחד עם בכירי מאוחדת סיירו במתחם הבריאות של מאוחדת בימי הפעילות של עיריית בני ברק. במתחם הבריאות של מאוחדת שהתקיים במסגרת פעילויות הקיץ של עיריית בני ברק זכו אלפי ילדים לפעילויות העשרה בריאותית באמצעות נציגי מאוחדת שהעבירו הדרכות על הסיכונים בימי הקיץ ובנושאי תזונה ואוכל בריא. הנציגים חילקו לילדים חומרי הסברה על מגוון הסיכונים הקיימים בימי הקיץ והדרכים להישמר מפניהם וכן על החשיבות שבשמירה על תזונה נכונה ובריאה.

לסיור מיוחד במתחם הבריאות הגיעו קברניטי העיר בני ברק וראשי מאוחדת ובהם ראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט, הרב שלמה קוסטליץ – מחזיק תיק תרבות וחבר הנהלת העיר, הרב יעקב רוזן – מנהל מחלקת תרבות, רון שולויס – ראש אגף שירות ושיווק במאוחדת, אלישע הוסמן – מנהל מחוז מרכז, הרב משה כהן – סגן מנהל מחוז מרכז ומנהל המגזר החרדי במחוז,  ד"ר דוד מורל עוזר מנכ"ל ומנהל תחום פרויקטים ועוזרו ר' דוד שורץ, הגב' שרון שיין שניר – מנהלת שיווק מחוז מרכז, הגב' קרן גולדברג- מנהלת מרחב התקוה ומנהלי המרפאות בבני ברק הרב יצחק וינר, אלון כהן, הגב' שיפי הרברט והגב' יהודית זינגר.

ראש עיריית בני ברק הרב חנוך זייברט בירך על פעילות מאוחדת ואמר: "ישנה חשיבות רבה להדגיש בפני ילדי העיר את ערכי הבריאות והיות שמאוחדת נחשבת למובילה בקידום המודעות לבריאות אני רואה בחיוב רב את שיתוף הפעולה עם העירייה והפעילות לטובת תושבי העיר".

מר רון שולויס ראש אגף שירות ושיווק במאוחדת: "מאוחדת מובילה בבני ברק ומאפשרת שירותי רפואה זמינים ומקצועיים לטובת רבבות לקוחותיה בעיר. אנו מאמינים בתרומה לקהילה ובהעלאת המודעות לבריאות נכונה, ולכן אנו רואים חשיבות רבה בהפעלת מתחם הבריאות בבני ברק".

הרב משה כהן סגן מנהל מחוז מרכז במאוחדת ומנהל המגזר החרדי במחוז: "כמי שמנהל את המגזר במחוז,  אני רואה חשיבות עליונה  בשיתוף פעולה עם עיריית בני ברק וערים חרדיות נוספות. מאוחדת מתכוונת להמשיך לפתח את שירותיה ולקיים פעילויות למען לקוחותיה כמו פעילות הקיץ המשותפת עם העירייה לרווחת  ילדי העיר בני ברק בכלל ולקוחות מאוחדת בפרט".

 

 

השארת תגובה