'הרבי לא מוותר על אף אחד' ● סוף שנה ב'אור חיה'

בטקס מרהיב, עשיר בתוכן רוחני ובביצוע לא מתפשר0. נחתמה שנת הלימודים בביה"ס "אור חיה" חב"ד פ"ת, השבוע ● במרכז הטקס: ההצגה, שכותרתה – 'ליבי במזרח'

מסיבת סיום בבית ספר אור חיה בפתח תקוה
מסיבת סיום בבית ספר אור חיה בפתח תקוה

הערב נפתח בדברי המנהלת, הגב' נחמה דינה דייטש, שהדגישה את הזכות ללמוד בביה"ס שהרבי מברך בו כל אחת ואחת, את פעלם הבלתי נלאה של מורות הצוות ללמידה משמעותית ומקצועית בקודש ובחול המשרתים את הקודש, ובהשקעה לאקלים מיטבי כמובן מתוך רוח של ציפיה יומיומית להתגלות הרבי מלך המשיח, וחתמה בסיפור מופלא אודות דאגת הרבי מה"מ ליהודי בודד כפי שסופר ע"י מזכירו הרב גרונר.

תעודות ושי מיוחד חולקו למסיימות כיתה ח' ע"י המנהלת ומחנכת הכיתה, הגב' שמחה ודברי תודה וברכה נאמרו מנציגת האימהות גב' אלקסלסי.

החלק העיקרי , ההצגה, שכותרתה – "ליבי במזרח" – הוותה את תמצית המסר שעלה ממנה , אותה הציגו בכישרון רב בנות כיתה ח'. יתכן שגופך בארצות ה"מזרח", אך נשמתך ב"מזרח" האמיתי…. – וגם אם יש עוד יהודי אחד בודד שהגיע ל"עמק הבכא", הרבי לא מוותר עליו! "ואתם תלוקטו לאחד אחד…" אף יהודי לא יישאר בגלות!

ההצגה שילבה קטעי וידאו ערוכים במקצועיות , בהם צולמו הבנות במקומות שונים, ובריקודים חיים על הבמה, אותם ביצעו בנות כל הכיתות , כל כיתה ריקוד מיוחד לה בתלבושות ססגוניות שהוסיפו אור וחן להצגה.

התוכן המרגש , כמו הביצוע המושלם, הותירו את הקהל ,שגדש את האולם עד אפס מקום, בתחושה אמיתית של גאוות יחידה ובסיפוק רב על שבנותיהן זוכות ללמוד במוסד הזה.

השארת תגובה