מכשיר הדגל של השלב הבא באינטראקציה שלנו עם טכנולוגיה – אפל ווטש

עולם הטכנולוגיה שסביבנו הולך ומתפתח בקצב מסחרר ומהיר יותר ויותר, גם מבחינת אופי המכשירים והגאדג'טים עצמם וגם מבחינת האופן שבו אנו משתמשים בהם ובאים באינטראקציה יומיומית עם הטכנולוגיה. שעונים חכמים, ובפרט מכשיר הדגל של קטגוריה זו – ה"אפל ווטש" (Apple watch), מדגימים טוב במיוחד עד כמה הטכנולוגיה מתפתחת מהר, וכיצד היא משתלבת בחיי היומיום שלנו

pexels-torsten-dettlaff-437037
pexels-torsten-dettlaff-437037

באופן כללי, בעבור מי שלא מכיר היטב או מקרוב במיוחד שעונים חכמים – מה עושה ה"אפל ווטש"? אילו פיצ'רים ומאפיינים מעניינים יש למכשיר זה וכיצד הוא משנה ומייעל את ההתנהלות היומיומית שלנו?

שעונים חכמים בכלל ואפל ווטש בפרט – מה מציעים לנו מכשירים אלו?

כמו בקטגוריות רבות אחרות בעולם הטכנולוגיה (מחשבים אישיים, נגני מוסיקה, טלפונים חכמים) גם במקרה של שעונים חכמים, מהווה חברת "אפל" את הכוח המוביל ופורץ הדרך. היא הראשונה שיצאה לשוק עם שעון חכם שהראה פוטנציאל משמעותי והפך לנמכר ומבוקש בכל העולם, ומאז מוציאה החברה מדי שנה דגם מתקדם יותר של ה"אפל ווטש" שדוחף עוד ועוד את גבולות ויכולות הטכנולוגיה הלבישה.

כיום כבר ניתן לרכוש את הדור התשיעי של Apple Watch וזהו כבר מכשיר שיכול לעשות ניסים ונפלאות – הרבה מעל ומעבר למה שהמחשבים המתקדמים והמתוחכמים ביותר בעולם מסוגלים היו לעשות רק לפני כעשרים שנים.

ה"אפל ווטש" כמובן מראה לנו מה השעה, אך בכך (ובצורתו הכללית) בערך נגמר הדמיון שלו לשעון "רגיל". השעון החכם מבית אפל הוא מחשב קטן ומתקדם אשר מכווץ לתוך שעון אלגנטי, שאותו אנו עונדים על פרק כף היד כמו כל שעון אחר. באמצעות שעון זה ניתן כמובן להתקשר לאנשים, לבדוק הודעות ומיילים ולעשות עוד שורה ארוכה של דברים, בין השאר באמצעות מסך מגע נוח לשימוש. באמצעות אפליקציות ייעודיות ניתן לחבר אינספור מכשירים שונים אל השעון ולשלוט בהם באמצעותו. כך, אפילו לא צריך כבר להחזיק את הסמארטפון ביד לאורך מרבית הזמן…

הגרסאות החדשות יותר של "אפל ווטש" מצוידות גם בחיישני בריאות מתקדמים, היודעים למדוד את המדדים הבסיסיים שלנו (למשל – דופק, חום גוף וכיוצ"ב) בדיוק רב ולאורך היום כולו. כאן טמונה אחת ממהפכות הבריאות והטכנולוגיה הגדולות של המאה הנוכחית, שכן שעונים חכמים שכאלו עשויים לאפשר לנו להגיע למקום חדש ומתקדם מבחינת השגחה על מדדי הבריאות הבסיסיים שלנו, באופן יומיומי ורציף וללא כל מאמץ או שינוי הרגלים מצידנו.

כמו כן, דגמים חדשים של מכשיר זה הם עמידים למים (וניתן לשחות עימם אפילו עד לעומק של כמה עשרות מטרים) ומצוידים בסוללה המחזיקה מעמד ללא כל בעיה לכל אורך היום.

לסיכום, אפל ווטש הוא אחד המכשירים המתקדמים והנפלאים ביותר שתוכלו למצוא היום, ולכם נשאר רק למצוא חנות מתמחה שממנה תרכשו אותו. זהו מכשיר שיכול לשנות לטובה את דרך החיים שלכם בצורות שלא צפיתם לפני כן ולייעל עבורכם את ההתנהלות היומיומית באינספור הקשרים שונים. מומלץ בחום לנסות…

השארת תגובה