קולקציית סופגניות שימתיקו לנו את התקופה הנוכחית

רשת מאפה נאמן מציגה בגאווה את ישראלה: קולקציית הסופגניות הייחודית לחנוכה תשפ"ג בסימן כחול-לבן!

מאפה נאמן | צילום גיל אבירם
מאפה נאמן | צילום גיל אבירם

רשת "מאפה נאמן", המובילה את עולם המאפים, הקינוחים והסופגניות בישראל מזה עשרות שנים, משיקה קולקציית סופגניות מרהיבה, שיקית, אומנותית, חדשנית ופטריוטית במיוחד לחג החנוכה תשפ"ד, אשר מסמלת עכשיו, יותר מתמיד, גאווה יהודית וישראלית.

הקולקציה משלבת טעמים קלאסיים לצד שילובים הלקוחים מעולם הפטיסרי כמו דונט רושה, פונדט לבן מסורתית, פונצ'יקי פסטוצינה, ריבת חלב, שוקולד לבן/חום בלגי, גנאש קרמל ועוד מגוון שילובים מעניינים שימתיקו לנו את התקופה הנוכחית.

קולקציית הסופגניות של רשת "מאפה נאמן", מורכבת מטעמים וציפויים מיוחדים המשלבים חומרי גלם איכותיים מעולם הפטיסרי. בראשה עומדת הסופגנייה המיוחדת והסמלית כ"כ- "ישראלה" שמלאה בקרם פטיסייר ומצופה בשוקולד לבן, עיטור סוכריות מאורכות בצבעי הדגל ובצירוף דיגלון ישראל.

לאחריה הרשימה עוד ארוכה ובה סופגניית שוקולד חלב, ריבת תות, ריבת חלב שוקולד לבן, ילדודס שוקוקו, ליידי פינק, ונילה קוקיס קרים, רושה, דולצ'ה קרמל, פיסטצ'ינה ועוד.

בנוסף, ברשת "מאפה נאמן" מציעים השנה גם מבחר טעמים של דואנטסים לחנוכה, המשלבים טעמים של שוקולד בלגי, לבן או חום, עם גלייזינג, לצד ספינג' מרוקאי מצופה שבבי סוכר. בין הדונאטסים המסקרנים תמצאו את:

  • דונאט רסברי רוז – דונאט בציפוי קרם שוקולד לבן, בעיטור פייטה פטל.
  • דונאט פיסטצ'ינה – דונאט בציפוי קרם פיסטוק, בעיטור שוקולד בלגי חלבי.
  • וכן דונאט שוקולד לבן, דונאט שוקולד חלב, דונאט ליידי פינק, דונאט ונילה קוקיס קרים ודונאט רושה.

את כל הטעמים ניתן לפגוש כבר בימים אלו ברחבי הארץ ב-60 סניפי הרשת.

מימי נאמן שייך מבעלי רשת "מאפה נאמן": "חג החנוכה הינו חג מלא באור, שמחה, חגיגיות ומשפחתיות במסורת היהודית. כרשת משפחתית, חשוב לנו במיוחד בימים אלה לאחד את כל לקוחותינו יחד עם משפחותיהם והקרובים אליהם ולעודד לאיחוד בכל העם, כי רק ביחד, באחדות מלאה, נוכל לעבור את המלחמה וב"ה ביחד ננצח! השנה, קולקציית החג משלבת מגוון רחב של טעמים שנאספו לכדי קולקציה עשירה ומשובחת. צוות הפיתוח של הרשת עמל חודשים רבים כדי להפתיע את קהל הלקוחות ויחד יצרנו מגוון טעמים וטקסטורות, על ידי שימוש בחומרי גלם משובחים ההופכים למעשה את הסופגניה לקינוח ולחוויה קולינארית מדהימה ומענגת במיוחד".

מפעל רשת מאפה נאמן עומד תחת הכשרות המהודרת של בד"ץ אגודת ישראל.

למציאת הסניף הקרוב לביתך: https://neeman.co.il/

השארת תגובה