האדמו"ר חיזק את הבחורים המיוחדים

בחורי ישיבת "מאור התורה" בבית שמש נכנסו לביקור חיזוק במעונו של האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק • הרבי חיזק את הבחורים המיוחדים והעניק להם שי נדיר לברכה ולהצלחה

WhatsApp Image 2023-11-22 at 16.10.00
WhatsApp Image 2023-11-22 at 16.10.00

בחורי ישיבת "מאור התורה" בבית שמש, שע"י עמותת "אוהל פרידא לאה – הבית לחינוך מקדם" הגיעו במהלך השבוע האחרון לביקור חיזוק רב רושם במעונו של כ"ק האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שליט"א בשכונת מאה שערים בירושלים.

מרן האדמו"ר אשר התרגש לראות את הבחורים החשובים התבטא בהתרגשות ואמר כי, "רואים את היראת שמים על הפנים שלכם". הרבי אף שוחח עם הצוות החינוכי ושמע מהם סקירה מקיפה על התלמידים אשר עולים במעלות התורה והיראה לשם ולתפארת.

באורח חריג העניק האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק לבחורים המיוחדים "גארטל מבורך" כמנחת שי תוך שהוא מברך את הבחורים באופן אישי שיזכו להמשיך לשקוד על התורה ויצליחו בכל אשר יפנו.

האדמו"ר אף שוחח עם המשגיח הרוחני הרב אליעזר קאליש ושמע ממנו על סדרי הלימוד בישיבה שיצאה שמה לשם ולתפארת. הרבי התבטא באוזניו ואמר: "אשריכם שזכיתם להקים מסגרת זו, כל בחור אצלכם הוא בנין רוחני לדורות רבים".

יצוין כי קודם לכן ערכו בחורי הישיבה סיור בשכונת מאה שערים בירושלים במסגרתה הם נכנסו לבית המדרש המיתולוגי של חסידות ברסלב והתבוננו בכסאו של הרה"ק רבי נחמן מברסלב זיע"א. לאחר מכן הגיעו הבחורים לרחבת הכותל המערבי שם הם נשאו תפילה מעומק ליבם הטהור לישועת כלל ישראל בימים קשים ומורכבים אלה.

השארת תגובה