לכמה זמן הפטור מויזה לארהב ESTA תקף?

תוכנית הפטור מויזה לארצות הברית לישראלים הופכת את תהליך הכניסה לארצות הברית לפשוט וקל הרבה יותר, אך בשונה מהויזה הרגילה התקפה לעשר שנים, הפטור מויזה תקף רק לשנתיים אשר במהלכן ניתן יהיה לבקר בארצות הברית במשך 90 יום בלבד. עם זאת, כשקל הרבה יותר להוציא פטור מויזה באמצעות מילוי טופס אונליין, לא צפוי כל קושי במילוי חוזר של הבקשה לאחר שתוקפה פג ולחדש את מניין ימי הכניסה לארה"ב למטרת עסקים או תיירות

קרדיט: קנבה
קרדיט: קנבה

פטור מויזה לארצות הברית ESTA

ארצות הברית הכניסה את ישראל לרשימה האקסלוסיבית של מדינות אשר אזרחיהן אינם מחוייבים בהוצאת ויזה לארה"ב אלא יכולים למלא טופס ESTA אונליין ולקבל אישור כניסה התקף במשך שנתיים שבמהלכן יוכלו לבקר בארצות הברית לתקופה של עד תשעים יום. תהליך מילוי הטופס מתבצע במלואו באונליין והתשלום עבור האגרה הינו באמצעות כרטיס האשראי. חשוב לציין כי רק בעלי דרכון ישראלי ביומטרי יכולים להגיש את הבקשה וכי גם ילדים צריכים להגיש בקשה באמצעות הוריהם. התשובה מתקבלת לאחר מספר ימים, אך לרוב גם מוקדם הרבה יותר, לכתובת המייל שאותה הזנתם במערכת. טופס שמולא בצורה לא מדויקת או לא נכונה עלול להדחות ולכן חשוב מאד למלא אותו בתשומת לב ולבדוק אותו היטב לפני השליחה.

כיצד למלא בצורה מיטבית את טופס ה – ESTA?

תוכנית פטור מויזה לישראלים מתבצעת על ידי שליחת טופס מקוון. ניתן לעשות זאת באמצעות כניסה לאתר ESTA ולמלאו באנגלית, או לבחור להגיש את הטופס באמצעות חברה פרטית כדוגמת קבוצת ויזהטק אשר מסייעת לכל ישראלי דובר עברית למלא בקלות ובמהירות את טופס הבקשה על ידי הנגשתו בשפה העברית ומתן סיוע ועזרה בכל מקרה של בעיה או שאלה על מנת שתוכלו להימנע ככל הניתן מהאפשרות לדחייה. במקרה והטופס נדחה לא תוכלו להגישו בשנית ותיאלצו לפנות למסלול המתיש והממושך של הוצאת ויזה רגילה לארה"ב.

כיצד קבוצת ויזהטק יכולה לסייע לכם?

קבוצת ויזהטק הוקמה על מנת להנגיש, לפשט ולהקל על כל ישראלי דובר עברית למלא את טופס הבקשה לפטור מויזה ולעשות זאת בדרך הקלה והמהירה ביותר:

  • נוחות, קלות ופשטות – האתר של קבוצת ויזהטק נוח מאוד וידידותי למשתמש, מציע מידע מדויק, מעודכן ורלוונטי רב אודות מערכת ESTA כולל עדכונים חמים ושוטפים ומאפשר מילוי נוח ומהיר של טופס הבקשה בעברית.
  • איתור שגיאות אוטומטי – כדי שלא תטעו חלילה ותגרמו לעצמכם לדחייה בשל כשל טכני, מאתר השגיאות האוטומטי יתריע בכל מקרה של מילוי שגוי או במיקום הלא נכון.
  • מענה לכל שאלה – נתקלתם בבעיה או בשאלה? תוכלו לשאול ולקבל תשובה בתוך זמן קצר על מנת למזער את הסיכוי שהבקשה שלכם תידחה.
  • אפשרות להגשת מספר טפסים בבקשה אחת – במידה ואתם נוסעים עם כל המשפחה או עם קבוצת חברים, תוכלו להגיש מספר טפסים בבקשה אחת ללא דאגות ולשמור על סדר וארגון בהגשת המסמכים לאישור.
  • בחירה בין מסלולים – האתר מציע בחירה בין מסלול רגיל למסלול מהיר של תשובה בתוך 24 שעות, יתרון גדול מאד למי שמאד לחוץ או מאד ממהר.

קבוצת ויזהטק – הדרך שלכם לארצות הברית מתחילה כאן

תוקף הפטור מויזה לארצות הברית הינו שנתיים אשר במהלכן תוכלו לבקר בארצות הברית למשך תשעים יום. את הטופס יש להגיש אונליין ולשלם את האגרה באמצעות כרטיס האשראי. ניתן לעשות זאת באמצעות האתר הרשמי של ESTA באנגלית, או להעזר בחברה פרטית דוגמא קבוצת ויזהטק כדי למלא את הטופס בעברית, לקבל מידע רלוונטי ועדכני רב, להעזר במערכת התמיכה לכל שאלה או בקשה ולהפוך את מטלת הגשת הבקשה להקלה, מהירה ונוחה ביותר.

השארת תגובה