לנוכח המצב חל ביקוש משמעותי בוויטמינים טבעיים

חברת The A Brand מציעה תוסף תזונה מהפכני: Calm it קאלם איט, 100% טבעי, המסייע בטיפול בלחץ, סטרס, עצבנות וחוסר שקט

צילום: יח"צ קאלם איט מבית דה איי ברנד
צילום: יח"צ קאלם איט מבית דה איי ברנד

חודש מתחילת מלחמת 'חרבות ברזל', שהמצב הביטחוני והמציאות הקשה שפקדה אותנו, ישראלים רבים חשים סטרס, חרדה, לחץ ואי שקט, המשפיעים רבות על התפקוד היומיומי.

חברת The A Brand, מציעה תוסף תזונה מהפכני: Calm it קאלם איט, 100% טבעי, המסייע בטיפול בלחץ, סטרס, עצבנות וחוסר שקט. הפורמולה העוצמתית של קאלם מורכבת מרכיבי פרימיום שבראשם רכיב הפנטני הראשון מסוגו של מיצוי זעפרן, נוגד הדיכאון העוצמתי ביותר בטבע- במינונים שאין בשום מוצר אחר בעולם!

השימוש בקאלם מעלה את רמות הסרטונין והדופמין (הורמוני שמחה) בגוף אשר גורמים לשיפור במצב הרוח ולתחושת רוגע כללית. את ההשפעה של קאלם איט, אפשר להרגיש תוך חודש של שימוש במוצר, בממוצע.

מחקרים מצביעים על כך שהזעפרן יעיל בטיפול נגד סימפטומים של מגוון סוגי דכאון כולל דכאון קל עד בינוני, וכגורם המשפר את מצב הרוח. הוא יכול להשפיע על הכימיה המוחית, ומסייע בשיחרור חומרים כימיים במערכת העצבים הידועים כמשפרי הרגשה ומסייעים בהפחתת תחושות דכאון. הזעפרן משפיע על רמות הסרוטונין במערכת העצבים המשפיעים על הרגשה ומצב הרוח. מחקרים מצביעים על אפשרות שהוא יכול לסייע בהקלה על חרדה ולהקטין את תחושת הלחץ והסיבוכים שמתלווים אליה.

היתרונות הבריאותיים של הפורמולה העוצמתית של CALM IT מגוונים כמו שהם רבים, והוספתו כחלק מתזונה מאוזנת יכולה להיות דרך מעולה להוסיף רגיעה ותחושת הקלה יומיומית ובמקביל להינות מהיתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים שיש בכלל הרכיבים הטבעיים של התוסף המעולה הזה.

תוסף התזונה קאלם איט מיוצר בישראל במפעל בעל תקן GMP ותקן ISO המבטחים תנאי ייצור ובקרת איכות בסטנדרטים גבוהים מאושרי תקן משרד הבריאות ובעל תעודת כשרות בהשגחת הרבנות האזורית גליל תחתון.

הוראות שימוש:

1. נטילת התוסף פעם אחת ביום לאחר ארוחת קלה
2. ההמלצה היא ליטול באופן רציף וקבוע בכל בוקר

מחירים לצרכן:

  • מארז לחודש- 189 ש"ח
  • מארז לחודשיים-349 ש"ח
  • מארז שלושה חודשים 499 ש"ח

אריזות תוספי התזונה של The A Brand נארזות על ידי כפר עידוד – בית לאנשים מיוחדים, כך שבכל רכישה אתם בעצם תורמים לקהילה מדהימה.

השארת תגובה