בגויים לא יתחשב

שניאור ובר בהלוויה
שניאור ובר בהלוויה

אם היינו זקוקים להוכחה נוספת לכך שהעולם מלא בצביעות וגדוש בשנאה עזה ליהודים, אנחנו מקבלים זאת מאז הטבח המזעזע בשמחת תורה מידי יום. העולם הנאור, מתגלה כאדיש למעשי הרצח הכי אכזריים שבוצעו בידי מרצחים שפלים.

מנהיגי העולם שחרדים לגורל מצב האקלים וארגוני "זכויות האדם" שתפקידם להגן על חיי אדם, עושים יד אחת עם ארגון הטרור הרצחני חמאס ומהדהדים בקול את המסרים שלו נגד ישראל. שוחרי זכויות האדם מתעניינים רק בזכויות של חיות טרף. סדר העדיפויות שלהם מעוות.

מאז השואה האיומה הבטיחו מנהיגי העולם פעם אחר פעם: לעולם לא עוד. אז הבטיחו. במבחן המציאות, ברגע האמת, הם הוכיחו שהבטחותיהם שוות כקליפת השום. בשעה הכי קשה לעם היהודי מאז הושמדו שישה מיליון יהודים בידי הנאצים, מפנה העולם כתף קרה לאלו שספגו אכזריות כה מחרידה ומתייצב לצד הרוצחים השפלים.

למען האמת, אין בכך הפתעה גדולה. אותן אומות שמילאו פיהם מים בזמן אמת במהלך השואה, או שבמקרה הגרוע יותר שיתפו פעולה עם הצורר הנאצי, לא למדו לקח כלל ועיקר. כלום לא השתנה אצלם. שנאת ישראל היתה ונותרה בקרבם.

דווקא במצב הזה, שבו עם לבדד ישכון, אנחנו נדרשים ליישם את ההמשך: בגויים לא יתחשב. עלינו לקחת אחריות ולהתנהג כפי שמצופה מאיתנו במזרח התיכון בכדי להגן על חיינו ולהכריע את האויב החמאסי-נאצי. ואכן, חיילי צה"ל מחוללים ברצועת עזה גדולות ונצורות ומקריבים את חייהם למען הגנת עם ישראל היושב בציון. בסייעתא דשמיא הם קוצרים הישגים משמעותיים ופוגעים אנושות במחבלים הארורים. אין מילים לתאר את עוצמת פועלם ומסירותם ועל כך כולנו צריכים להצדיע להם.

אלא שבחלונות הגבוהים, נראה כי הקונספציות והתפיסות המשובשות עדיין חיות ומכתיבות את התנהלות החיילים בשטח. כך למשל, בצעד אווילי, צה"ל סיפק השבוע 300 ליטר סולר לבית החולים שיפא ברצועת עזה, אך חמאס מנע ממנו לקבל את הדלק.

במשימה שכרוכה הייתה בסיכון לחיי הלוחמים, כוח צבאי הגיע סמוך לבית החולים שמשמש כמפקדת הטרור המרכזית, והניח 300 ליטר סולר שנועד כביכול למטרות רפואיות דחופות, אלא שברור לכל בר דעת כי החמאס לא יוותר בקלות על השלל הזה.

גם אם החמאס לא היה משתלט על אוצרות הסולר הללו, המתנה הזו הייתה משרתת את מי שעומדים עלינו לכלותינו וצמאים לדם יהודי. כיום כבר ברור שאין בעזה חפים מפשע. רובם המכריע של התושבים ברצועה הארורה, שותפים מלאים לפשע וכולם נגועים וטובלים בשנאת יהודים.

הצעד המקומם שנעשה בהוראה מגבוה, מצטרף לשורה ארוכה של "מחוות הומניטריות" שננקטות בשבועות האחרונים, כאשר מלבד העובדה שהן מתבצעות כלפי חיות אדם שזה עתה טבחו בנו ורצחו בדם קר 1,400 יהודים, וחטפו עוד למעלה ממאתיים בני אדם, אותן מחוות אינן עושות רושם על אומות העולם שממשיכות לגנות את ישראל ולראות בנו את הבעיה.

מדינות העולם שדורשות הפסקת אש אינן מייחסות חשיבות לדם יהודי. שום מחווה לא תשנה את המצב הזה. אנחנו לא שווים בעיניהם. המשך ההתרפסות והניסיון לרצות את מנהיגי העולם שמעזים להטיל ביקורת על ישראל, רק מזמין עוד ועוד לחצים וגורם לפתיחת התיאבון. עמידה איתנה ונחושה מולם תבהיר להם שהפסקנו להיות נתונים לחסדיהם ולסמוך על טוב ליבם.

הגיע הזמן, אחרי שספגנו מכות כל כך קשות ואכזריות, להשתחרר מאותן תפיסות שהתבררו כהרות אסון. זו העת להתפכח. ההנחה לפיה מחוות, פינוי יישובים ופיזור כספים ישתיקו את הצמא של כוחות הרשע הישמעאלים לדם יהודי, הובילה אותנו למצב הנורא בו אנחנו שרויים. צריך לשנות דיסקט, ויפה שעה אחת קודם.

השארת תגובה