מפגשים דיפלומטיים בחו״ל ונסיעות הסברה: אל על התגייסה לסייע למשפחות החטופים

עד כה הטיסה אל על עשרות נציגי משפחות לפעילויות שמאורגנות מטעם מטה משפחות החטופים, בין השאר לצפון אמריקה ולבירות אירופה ובהן פריז, מדריד, בריסל, וינה, קופנהגן ואמסטרדם.

ירום ודיש סמנכל בכיר מכירות ותיירות אל על. צילום אוהד רומנו
ירום ודיש סמנכל בכיר מכירות ותיירות אל על. צילום אוהד רומנו

חברת אל על פועלת לסייע למטה משפחות החטופים בשעתן הקשה במאמצים להשבתם ארצה. במסגרת זו החברה הקימה מערך ייעודי בראשות ירום ודיש, סמנכ”ל בכיר מכירות ותיירות באל על, לתמיכה בפעילות המסייעת למטה החטופים בדגש על הטסת קרובי המשפחה ונציגיהם למדינות שונות ברחבי העולם לסיוע במאמצי השחרור של החטופים הנמצאים בשבי החמאס כבר חודש ימים וכן למטרות הסברה והעלאת המודעות בעולם.

עד כה הטיסה אל על עשרות נציגי משפחות לפעילויות שמאורגנות מטעם מטה משפחות החטופים, בין השאר לצפון אמריקה ולבירות אירופה ובהן פריז, מדריד, בריסל, וינה, קופנהגן ואמסטרדם. במסגרת זו נפגשו נציגי המשפחות עם בכירים בממשלות, ב-OECD, בקהילות היהודיות באונסק"ו ועם בכירים נוספים וקיימו מפגשים עם עיתונאים להגברת התהודה התקשורתית והעלאת המודעות לקידום שחרורם של החטופים.

לדברי ירום ודיש, סמנכ״ל בכיר מכירות ותיירות באל על: ״סיפורה של אל על שזור בסיפורה של המדינה. לאורך 75 שנים אל על הייתה ועודנה שותפה במאמץ הביטחוני ובכלל זה במבצעים רגישים ומשימות מורכבות. אנו נושאים תפילה כי המאמצים שלנו יישאו פרי ונוכל לראות את כל החטופים שבים במהרה הביתה״.

ממטה המשפחות להחזרת החטופים והנעדרים נמסר: ״אנו מודים לחברת אל על שעומדת לצד המשפחות בשעתן הקשה ביותר. אל על נרתמה לסייע במאמץ הדיפלומטי וההסברתי הבינלאומי לשחרור החטופים. הטסת נציגים של המשפחות והמטה לכל העולם מאפשרת להביא את הסיפור של כל חטוף וחטופה למקבלי ההחלטות ולקדם את שחרורם.״

השארת תגובה