אל על במאמצים להשיב בהקדם ישראלים מחו״ל

"אנו עושים הכל כדי לתת מענה לכולם. אנו מתגברים גם את מוקדי השירות בכל עת ומבקשים מהציבור להתאזר בסבלנות עד קבלת מענה"

אנשי אל על מטפלים בישראלים רבים נוסעי אל על ונוסעים בחברות זרות שבוטלה טיסתם. "אנו עושים מאמצים רבים לתת מענה לכל הישראלים שרוצים לשוב הביתה. החברה מתגברת טיסות במספר מוקדים בעולם ותמשיך לתגבר ככל שנוכל. כך למשל, החברה הוסיפה טיסות למערכת, למשל, טיסת LY2529 מתל אביב לפראג תצא מחר (ב׳) בשעה 00:30 (זמן מקומי)".

באל על מדגישים כי קיימות פניות רבות למוקדי השירות שלנו ו"אנו עושים הכל כדי לתת מענה לכולם. אנו מתגברים גם את מוקדי השירות בכל עת ומבקשים מהציבור להתאזר בסבלנות עד קבלת מענה".

"נבהיר כי הורדנו את מחירי הטיסות למינימום האפשרי והמחירים ממשיכים להתעדכן באתר בכל עת. אנו דוחים בתוקף אמירות על ניצול כזה או אחר של המצב לטובת העלאת מחירים.
אנחנו שבים ומדגישים כי רכישת כרטיסים זמינה באתר אל על ובאמצעות סוכני הנסיעות. האתר מתעדכן באופן שוטף. נותרו מקומות בודדים לטיסות בימים הקרובים ואנו מאמינים כי בהמשך השבוע יהיה יותר היצע".

כמו"כ, מתגייסת החברה להשבת ישראלים ארצה ומספקת מענה לנוסעים שטיסתם בוטלה על ידי חברות זרות ומתאימה מחירים למצב הביטחוני המיוחד:

  • כל היעדים עד לשעתיים טיסה – עד 299 דולר לכיוון.
  • יעדים מעל שעתיים טיסה ועד שש שעות טיסה – עד 499 דולר לכיוון.
  • יעדים מעל שש שעות טיסה – עד 899 דולר לכיוון.

לצד זה החברה ממשיכה עם מדיניות המקלה ללקוחות אל על כפי שפרסמנו עם תחילת הלחימה המאפשרת גמישות בביטול ושינוי יעדים ומועדים ללא דמי שינוי וללא עלות נוספת.

**המחירים הם למחלקת תיירים ולכרטיסים מסוג קלאסיק הכוללים כבודה**.
**המחירים תקפים בשלב זה לטיסות עד יום שבת, ה-14 באוקטובר 2023, כולל. אל על פועלת להרחבת המחירים לתאריכים נוספים בהתאם להתפתחויות **

ישנן פעולות רבות שניתן לבצע באופן עצמאי, בעמוד ייעודי שהוקם לטובת המצב, בקישור הבא: https://www.elal.com/heb/general/press-release/current-events

תגובה אחת
  1. בבל"ת. שעות שלא עונים. שעות!!!

השארת תגובה