אשדוד: המכתב שעורר סערה בש"ס

במכתב שפורסם בשמו של האדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא באשר לתמיכתו במועמדותו של אבי אמסלם לראשות העיר נכתב כי נעשה שימוש בשמו שלא כדין ובניגוד לרצונו, וכל מה שהופץ אינו אמת

רבי יקותיאל אבוחצירא בקבר הרשבי
רבי יקותיאל אבוחצירא בקבר הרשבי

סערה לקראת הבחירות הקרובות  בעיר אשדוד: האדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא, מהדמויות הבולטות בהנהגה התורנית והרוחנית באשדוד ובקרב הקהילה הספרדית, הכחיש בתוקף את הטענות על תמיכה ביו"ר ש"ס בעיר, אבי אמסלם.

במכתב חריף וחריג שיצא ממעונו, רבי יקותיאל אבוחצירא הכחיש את הטענות לפיהן הביע את תמיכתו במועמדותו של אמסלם לראשות העיר. במכתב הוא קובע כי נעשה שימוש בשמו שלא כדין ובניגוד לרצונו, וכל מה שהופץ אינו אמת. במכתב, שכותרתו "הבהרה וגילוי דעת", נקבע כי אין להשתמש בשמו או בשם אחיו, בניו של רבי מאיר אבוחצירא זיע"א, ללא הסכמה מפורשת. עוד הוא מבהיר כי לא היה תוקף לאישור הנטען ולא ניתנה חתימה מטעמו, וחוזר על האיסור להשתמש בחתימתו ללא רשותו.

ראוי לציין כי למשפחת אבוחצירא קשר שורשי עם ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, שהוא גם צאצא למשפחת אבוחצירא. כך, השימוש המזויף בשמו של הרב אבוחצירא עורר סערה משמעותית בעיר.

בתגובה לסערה יו"ר ש"ס אבי אמסלם מסר בתגובה: "לצערי ישנם אנשים שלא בוחלים באמצעים לסכסך ולפלג וכפי שנוכחנו במערכת הבחירות הזו הם יזייפו ויפברקו ללא כל בושה – וכעת הגדילו לעשות ועשו שימוש בשמו של האדמו"ר בנש"ק הרה"צ רבי יקותיאל אבוחצירא שליט"א שעדיין לא הביע את דעתו בנושא זהות ראש העיר, לא תמך בי או במועמד אחר ואני מעולם לא טענתי שתמך בי".

"נפגשתי עם הרב, שוחחנו ארוכות והוא חיזק אותי ואת תנועת ש"ס באשדוד שבראשה אני עומד והורה לי לפרסם בשמו שתמיכתו בתנועת שס איתנה וחזקה וכך זה יימשך. אני מודה לכבוד הרב על התמיכה הבלתי מסוייגת והחיזוקים שהעניק לי ומי ייתן ויזכה לאורך ימים ושנות חיים".

תגובה אחת
  1. אין להאמין

השארת תגובה