גם דגה"ת הכריעה: תומכים ביחיאל לסרי

לאחר פגישה ממושכת עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, שיגר רב הקהילה הליטאית הגר"ב שרייבר מכתב תמיכה בראש העיר: "ויהי רצון שיזכה להמשיך להנהיג את עירנו גם בקדנציה הבאה לתועלת הכלל והפרט"

יחיאל לסרי ויחיאל ויינגרטן צילום פבל
יחיאל לסרי ויחיאל ויינגרטן צילום פבל

ימים אחדים לאחר שראשי אגודת ישראל הכריזו על תמיכה במועמדותו של ראש העיר המכהן ד"ר יחיאל לסרי, גם דגל התורה מצטרפת לתמיכה בלסרי.

בשבוע שעבר קיים רה"ע יחיאל לסרי פגישה ממושכת עם רב הקהילה הליטאית בעיר הגאון רבי בונם שרייבר שליט"א. בתום הפגישה הודיע הגר"ב שרייבר כי ציבור תומכי דגל התורה בעיר יתמכו בו לקדנציה נוספת.

השבוע, בנוסף לפגישה, שיגר הגר"ב שרייבר מכתב תמיכה ללסרי בו הוא כותב: "עם התקרב סיומה של קדנציה רבת פעלים, הנני להודות לראש העיר ולברכו על כל הפועל הרב שפעל בעירנו הק' לרווחת התושבים ובעיקר בענייני רוחניות בכל השטחים".

בהמשך מכתבו כותב הגר"ב שרייבר: "ויהי רצון שיזכה להמשיך להנהיג את עירנו גם בקדנציה הבאה לתועלת הכלל והפרט, ושיתן השם ית' בלב כולם לרצות בהנהגתו לשמחת לב כולנו. ממני ידידו החותם בהוקרה רבה".

תמיכת דגל התורה יחד עם תמיכת אגודת ישראל במועמדותו של לסרי, מרחיקה את סיכוייו של ברק סרי להיבחר לראשות העיר. גם ההצהרה על אפשרות שיו"ר ש"ס בעיר אבי אמסלם יתמודד לראשות העיר לא שינתה את יחסי הכוחות בעיר.

השארת תגובה