הליכוד לא תומך במועמדת הליכוד

בעוד בליכוד הוחלט דווקא לתמוך במועמדותה של נילי אהרון, במפלגות החרדיות במועצת העיר מעדיפים לתמוך בראש המועצה המכהנת טל אוחנה

ירוחם, צילום דוברות ההסתדרות
ירוחם, צילום דוברות ההסתדרות

טל אוחנה, ראש המועצה המכהנת הפתיעה את הפוליטיקה המקומית כשנבחרה ב-2018. אוחנה שהחלה את דרכה כנציגת 'כולנו' של משה כחלון, התפקדה בהמשך לליכוד.

אלא שהליכוד החליט דווקא לתמוך במועמדותה של נילי אהרון, בעוד המפלגות החרדיות במועצת העיר מעדיפות לתמוך באוחנה.

הסקרים, לפחות כעת, צופים לאוחנה ניצחון נוסף, אולם בליכוד טוענים שהכל פתוח. מדוע בליכוד החליטו שלא לתמוך באוחנה שהתפקדה לליכוד? לפי התגובה שפרסמה ראש המועצה טל אוחנה: "לאחר שסירבתי להתחייב לתת משכורת לנילי אהרון כסגנית בשכר, הוחלט שלא לתת את תמיכת הליכוד לרשימה העצמאית שלי. רשימה בה חברים שני חברי מרכז ליכוד במקומות ראליים, לצד נציגי הקהילה הציונית דתית ודוברי הרוסית בעיר. אני שמחה להמשיך לצעוד עם השותפים הקואליציוניים עימם אני צועדת כבר שנים רבות למען ירוחם, בע"ה גם לאחר הבחירות הקרובות".

מנגד, נילי אהרון, מועמדת הליכוד לראשות מועצת ירוחם הגיבה: "אני מודה מקרב לב למפלגת הליכוד על תמיכתם הרחבה ושמחה על האמירה החד משמעית לראש המועצה טל אוחנה שהליכוד זו לא חברת אשראי. מפלגת הליכוד לא נועדה לממן מערכת בחירות עבור מי שאין לו שום זיקה למפלגה ולערכיה".

השארת תגובה