ב- 2023 לא נבנו כלל דירות במגדלים בבאר שבע

צרפתי שמעון החלה בבניית השלב השני בפרויקט "צרפתי בנאות הדרים" בבאר שבע – ומדווחת על ביקושים גבוהים

ארכיון: פרויקט צרפתי באגמים באשקלון של צרפתי שמעון קרדיט הדמייה וויופוינט
ארכיון: פרויקט צרפתי באגמים באשקלון של צרפתי שמעון קרדיט הדמייה וויופוינט

חברת צרפתי שמעון מדווחת על תחילת הבנייה של השלב השני בפרויקט "צרפתי בנאות הדרים" בשכונת נאות הדרים החדשה בבאר שבע, הכולל שני מגדלים בני 20 קומות ובהם 143 יח"ד בתמהיל מגוון של דירות בנות 3, 4, 5 חדרים ופנטהאוזים. השיווק בעיצומו, והחברה מדווחת על ביקושים גבוהים. הפרויקט כולו נבנה בשלבים וכולל כ-600 יח"ד. החברה סיימה לאחרונה את שיווק שלב א', במסגרתו מכרה 176 דירות בשלושה בניינים תוך זמן קצר.

לי רום אוקנין, סמנכ"לית השיווק בקבוצת צרפתי שמעון, מציינת כי "אנו מזהים ביקושים קשיחים יחסית לדירות בפרויקט. שכונת נאות הדרים צברה מוניטין מצוין ונחשבת לשכונה איכותית מאוד ואף מבוקשת בקרב הרוכשים, זאת הודות למגוון היתרונות שלה: המיקום המעולה בעל נגישות תחבורתית נוחה וקלה לצירי תנועה מרכזיים, הקרבה למרכזי בילוי ופנאי ולשכונת נווה נוי הוותיקה והאיכותית. השכונה מאופיינת בתכנון מרחב ציבורי, קהילתי ונגיש, הכולל ריאות ירוקות, מוסדות חינוך, פנאי, תרבות וקהילה – והכל במרחק נגיעה".

פרויקט "צרפתי בנאות הדרים" תוכנן כך שיתאים לצרכים מגוונים של המשפחות לטווח הארוך, באמצעות מחשבה על הפרטים הקטנים הן בתוך הדירות והן במרחב הציבורי. הפרויקט מתאים לקהל יעד המחפש חוויה אורבנית, משולבת עם טבע וחיי קהילה. גולת הכותרת של הפרויקט היא הגינות התלויות בכל דירה כסטנדרט. מדובר בקונספט חדשני בעיר באר שבע המוסיף אלמנטים של טבע, אוויר נקי ומראה ייחודי בנוף האורבני.

לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ברבעון הראשון של שנת 2023 לא החלה להיבנות בבאר שבע ולו דירה אחת במגדלי מגורים בני 16 קומות ומעלה, לעומת 489 דירות במגדלים שהחלו להיבנות בה בשנת 2022 – כך שהשלב השני בפרויקט של צרפתי שמעון יגדיל את היצע הדירות בעיר.

שכונת נאות הדרים ממוקמת בצידה הדרום מזרחי של באר שבע, צמוד לשכונת נווה נוי ובסמוך למתחם סינמה סיטי, Yes Planet ומרכז הקניות Mall7. השכונה נהנית ממיקום אסטרטגי נגיש ונוח, בסמוך לצירי התנועה המרכזיים בעיר, כביש 6 והיציאות הצפוניות והדרומיות מהעיר, וכן יציאה קלה לעיר הבה"דים. נאות הדרים מתפרסת על פני כ-170 דונם והיא עתידה להכיל כ-1,200 משפחות. השכונה תכלול את כל מוסדות הציבור והפנאי וביניהם בית ספר, גני ילדים, בתי כנסת, מרכז מסחרי ועוד. היא תתחבר לשכונה הסמוכה פארק הנחל, באמצעות טיילת שתיסלל לאורך נחל באר שבע ותסתיים בפארק רחב ידיים, הכולל כבר היום אגם פסטורלי, שבילי הליכה, מסלולי ריצה ואופניים, גני משחק לילדים וספורטק עם מתקני כושר. השכונה צפויה ליהנות מחיי קהילה תוססים והיא מושכת אליה תושבים ותיקים מהאזור השואפים לשמור על איכות חיים גבוהה, אוכלוסייה של אנשי קבע, עובדי תעשיות שונות מהאזור ומשקיעים נבונים המאמינים בעתיד הוורוד של העיר.

השארת תגובה