מיקי ברזמן, 'יזם השנה' של ניו ג'רסי

ארנסט אנד יאנג בחרה במיקי ברזמן, מנכ"ל Semperis, ליזם השנה של ניו ג'רסי

Mickey Bresman, Semperis
Mickey Bresman, Semperis

ארנסט אנד יאנג ארה"ב בחרה במיקי ברזמן, מייסד משותף ומנכ"ל חברת הסייבר Semperis לפרס יזם השנה של ניו ג'רסי, שבה ממוקמים המשרדים הראשיים של החברה. תכנית פרסי Entrepreneur Of The Year, הנערכת זו השנה ה-37, היא אחד הפרסים העסקיים היוקרתיים בעולם ליזמים ומנהלים של חברות בצמיחה מהירה. הפרס ניתן על שאפתנות, אומץ ותחכום שהניעו את הצלחת החברות, שינו את התעשיות והשפיעו לטובה על הקהילות שלהם.

ברזמן נבחר על ידי צוות שופטים בלתי תלוי שהורכב מזוכי פרסים קודמים, מנכ"לים מובילים ומשקיעים. המועמדים הוערכו על בסיס הערכה של בניית ערך לטווח ארוך באמצעות רוח יזמית, הצבת יעדים והשגתם, צמיחה והשפעה, לצד תכונות נוספות. התחרות יזם השנה של ארנסט אנד יאנג נערכת במקביל ב-145 ערים בלמעלה מ-60 מדינות, כאשר הזוכים בפרסים הלאומיים ממשיכים להתמודד על תואר היזם העולמי של השנה.

 "עובדי סמפריס בכל המחלקות הם חלק ממשימה גדולה יותר לסייע לקהילה ולחברה להילחם כנגד פושעי הסייבר ופעילויות זדוניות אחרות", אמר ברזמן. "יצירת השפעה חיובית על העולם עומדת בבסיס המשימה שלנו, ואנחנו מבצעים  אותה מדי יום על ידי תמיכה בארגונים, במיוחד במגזרים קריטיים כמו שירותי בריאות, ומסייעים להם להתאושש ממתקפות סייבר. קבלת הפרס לא היתה אפשרית ללא המסירות והעבודה הקשה של צוות החברה. הליבה של התרבות שלנו היא המטרה לעזור בכל פעם שאנחנו יכולים, גם למי שהם לקוחותינו וגם למי שאינם. עיקרון זה הוא מכריע בהנעת הצמיחה וההצלחה שלנו".

מערכות זהות כגון (Microsoft Active Directory (AD ו-Azure AD, המשמשות יותר מ-90% מהארגונים, נמצאות תחת מתקפות סייבר מתמשכות. עם גישת ההגנה הרב-שכבתית שלה לפני, במהלך ואחרי התקפה, Semperis מציעה את טכנולוגיית האבטחה המקיפה ביותר בתעשייה עבור AD היברידי ומערכות זהות אחרות, בשילוב עם מומחיות וניסיון בתגובה לאירועים. הפרס שניתן לברזמן מגיע בתקופה של מומנטום משמעותי עבור סמפריס, שהוכרזה לאחרונה ברשימת מקומות העבודה הטובים ביותר של מגזין Inc. זו השנה השנייה ברציפות ודורגה כחברת אבטחת הסייבר הצומחת ביותר באמריקה על ידי הפייננשל טיימס.

 אודות Semperis:

 עבור צוותי אבטחה המופקדים על הגנה על סביבות היברידיות ומרובות עננים, Semperis מבטיחה את השלמות והזמינות של שירותי המידע הארגוני הקריטי בכל שלב בשרשרת הפגיעה של מתקפת סייבר בארגון ומצמצמת את משך ההתאוששות ב-90%. הטכנולוגיה המוגנת בפטנט של Semperis, נבנתה במטרה לאבטח סביבות Active Directory היברידיות ומגנה על למעלה מ-50 מיליון זהויות מפני התקפות סייבר, פריצות למאגרי הנתונים ושגיאות. הארגונים המובילים בעולם סומכים על Semperis בזיהוי פגיעות, יירוט התקפות סייבר והתאוששות מהירה מתוכנות כופר ואירועים אחרים של פגיעה בשלמות הנתונים. משרדיה הראשיים של החברה נמצאים בניו ג'רזי וצוותי המו"פ שלה פועלים ברחבי ארצות הברית, קנדה וישראל.

 Semperis  מארחת את הכנס וסדרת הפודקאסטים עטורת הפרסים של Hybrid Identity Protection (www.hipconf.com) ובנתה את כלי הגנת הסייבר הקהילתיים של Active Directory , Purple Knight (www.purple-knight.com) ו-Forest Druid. החברה זכתה לרמה הגבוהה ביותר של הכרה בתעשייה, כשהוכרזה לאחרונה ברשימת מקומות העבודה הטובים ביותר של מגזין Inc. לשנת 2022 והוכרזה כחברת אבטחת הסייבר הצומחת ביותר באמריקה על ידי הפייננשל טיימס. Semperis שותפה ב-Microsoft Enterprise Cloud Alliance ושותפת-מכירה וחברה ב-Microsoft Intelligent Security Association (MISA).

השארת תגובה