שינובר גרופ – מהחברות הוותיקות להקמת מוקדים טלפוניים

שינובר גרופ
שינובר גרופ

עסקים רבים בארץ ובעולם מחזיקים במוקד טלפוני כדי להתנהל מול הלקוחות, ובו עוברות מדי יום עשרות שיחות בנושאי מכירות, תמיכה טכנית, שירות לקוחות ועוד. כדי שהמוקד יפעל כהלכה ויתוחזק כמו שצריך, יש צורך בידע טכנולוגי רב ובגישה למערכות חדשניות ומתקדמות. אם אתם חוששים מהתעסקות בתהליך, אל דאגה – שינובר גרופ יעשו זאת בשבילכם. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא על כל השירותים שמספקת החברה למי שמעוניין להקים ולתחזק מוקדים טלפוניים.

מוקדים טלפוניים הם מצרך חשוב בעסקים – ושינובר גרופ יקימו אותם בשבילכם

עסקים רבים תלויים במוקד הטלפוני שלהם כדי להצליח, למשל אלו המסתמכים על מכירות טלפוניות כרווח מרכזי, או מי שצריך לתאם עם הלקוחות שלו פגישות בשטח. כדי להקים מוקד מצליח יש צורך בעזרה של מומחים, וכאן שינובר גרופ יכולים לעזור לכם. לקבוצת שינובר גרופ יש ניסיון מוכח בהקמה ובתחזוקה של מוקדים טלפוניים ממגוון הסוגים והם מתאימים את השירות והמוצרים שהם מציעים לכל לקוח חדש. אם יש לכם עסק שהצעד הבא שלו הוא הקמת מוקד טלפוני, בואו לקרוא כיצד שינובר גרופ יעשו זאת בשבילכם.

שינובר גרופ מקימה לכל עסק את המוקד שהוא צריך

יש כמה סוגים של מוקדים טלפוניים, ולא כל עסק צריך את כולם. לפניכם רשימה של סוגי המוקדים הטלפוניים הנפוצים ביותר, שינובר גרופ יכולה להציע לכל לקוח שלה:

  • מוקד טלפוני פנימי (ידוע גם בשם Inhouse) – מוקד שירות לקוחות או מכירות שעובד בשעות מוגדרות מראש, והעובדים העונים ללקוחות הם עובדים של החברה. אם אתם מעוניינים להפעיל מוקד פנימי למקרי חירום, תוכלו להפעיל אותו 24 שעות ביממה.
  • מוקד טלפוני חיצוני – מוקד שירות לקוחות או מכירות שהעובדים בו אינם עובדים של החברה באופן ישיר, והם עובדים במיקור חוץ דרך חברה אחרת. יש עסקים הבוחרים שמוקד טלפוני חיצוני יהיה המוקד הטלפוני היחיד שלהם, ויש הבוחרים אותו כמוקד גיבוי למוקד הפנימי הראשי במקרים של שעות עומס, או שזהו המוקד המקבל שיחות חירום בעסק מעבר לשעות הפעילות.
  • מוקד וירטואלי חכם – מוקד לניתוב שיחות שהוא אוטומטי לחלוטין ואינו מצריך מענה אנושי.

שינובר גרופ מומחים בליווי מקצועי של העסק

כפי שכבר הבנתם, הקמת מוקד טלפוני או מרכזייה דורשת ידע מקצועי ושימוש בתוכנות מתקדמות, וזהו התפקיד של שינובר גרופ לספק לכם את כל מה שאתם צריכים. שינובר גרופ תקים בשבילכם את המוקד הטלפוני בדיוק לפי בקשתכם מבחינת סוג המוקד (פנימי, חיצוני או אוטומטי), מספר הקווים, שעות הפעילות ועוד. שינובר גרופ גם יספקו לכם את כל התוכנות הנדרשות לתפעול נוח של המוקד. למשל, אם אתם מפעילים מוקד טלמיטינג שבו המוקדנים מוציאים שיחות ללקוחות כדי לקבוע פגישות, המוקדנים יצטרכו את תוכנת CRM ושינובר גרופ תספק לכם אותה. החברה גם תטמיע את כל התוכנות הנדרשות במחשבים, ותספק ליווי מקצועי והדרכה לאורך כל הדרך כדי שתוכלו ללמוד בעצמכם כיצד משתמשים בתוכנות וכיצד מתנהלים בעסק הווירטואלי והטלפוני שלכם. אם אתם מפעילים מוקד חיצוני אך דואגים שהצוות בו לא יהיה מקצועי, זוהי אינה הדאגה שלכם – שינובר גרופ ידאגו שרק האנשים הטובים ביותר לתפקיד יספקו מענה ללקוחות שלכם.

סיכום

הקמת מוקדים טלפוניים פנימיים, חיצוניים ואוטומטיים היא קלה ופשוטה מתמיד בזכות השירות המקצועי של שינובר גרופ, שתספק לכם הדרכה באשר לשימוש במוקד עצמו ובתוכנות, הטמעתן במחשב ותפעול כללי של כל העסק. זהו הזמן שלכם לקבל עזרה בהקמה ותפעול של מוקדים טלפוניים מאחת החברות המנוסות ביותר בשוק הישראלי.

השארת תגובה