עמותת משאלות נרתמת למען ילדים חולים – ומגדירה מחדש את המושג נתינה

משאלות
משאלות

לכל אחד ואחת מאיתנו יש משאלה בלב שהיינו רוצים להגשים. זה נכון גם לילדים המתמודדים עם מחלות קשות המשבשות את סדר היום הרגיל שלהם – וכאן עמותת משאלות נכנסת לתמונה ומגשימה את המשאלות שלהם. בואו לקרוא על הנתינה של העמותה לילדים ולמשפחותיהם ועל החזון שלהם לשמח כל ילד.

מהי עמותת משאלות?

עמותת משאלות היא עמותה שהוקמה בשנת 2015 כדי לעזור להגשים את משאלותיהם של ילדים חולים ובעלי מוגבלות ולעזור להם להתמודד עם המצב שהם נמצאים בו. העמותה מחברת בין מתנדבים שרוח הנתינה שלהם חזקה מאוד לילדים בכל הארץ שרק מחכים להגשים חלום, ונותנת לילדים תקווה להמשך הדרך ותחושה טובה שהכול אפשרי. עמותת משאלות מאמינה שריפוי מתבצע גם באמצעות שיפור המצב הנפשי והמנטלי, והגשמת המשאלות של הילדים היא דרך נהדרת לשפר את מצב הרוח שלהם.

כיצד העמותה עוזרת לילדים ולמשפחותיהם?

לפניכם רשימה של הדרכים שבהן עמותת משאלות מספקת עזרה ותמיכה לילדים חולים ולמשפחותיהם:

  • סיוע לילדים מוגבלים –העמותה מספקת לילדים שיעורים פרטיים לצמצום הפערים הנוצרים מביקורים תכופים בבית החולים, וגם ציוד המשפר את איכות החיים שלהם ומחזיר אותם לשגרה כמו מחשבים ניידים ללמידה מכל מקום, או שעוני ספורט לעידוד שמירה על כושר – הכול לבקשת הילדים.
  • ימי כיף וחופשות לילדים ולמשפחותיהם עמותת משאלות שולחת את הילדים החולים ואת משפחותיהם למחנות נופש והבראה ולחופשות מהנות במגוון המלונות בארץ כדי לשבור את השגרה הקשה של בדיקות וטיפולים, להתאוורר וליהנות מחופשה בלי דאגות.
  • הגשמת משאלות עמותת משאלות עוזרת להגשים לילדים החולים משאלה אחת שיש להם, ואת הסיפורים המרגשים תוכלו לקרוא באתר העמותה. הם חגגו לבנים ולבנות רבים בר ובת מצווה, הגשימו את החלום של בנות לעסוק בקונדיטוריה, בצילום ועוד, הפגישו ילדים עם המפורסמים האהובים עליהם וגם הפכו אותם לשוטר או לכבאי ליום אחד. המשאלות רבות ומגוונות והמתנדבים פועלים לילות כימים כדי להגשים את כולן.

סיפורי הגשמת החלומות של העמותה

באתר האינטרנט של עמותת משאלות תוכלו למצוא רשימה של כל המשאלות שהם הגשימו. הינה רשימה חלקית מאוד של הנתינה של העמותה:

  • סופי הופכת לצלמת – סופי היא אישה צעירה המתמודדת עם סרטן שחזר אחרי הפוגה ועם טיפולים כימותרפיים היוצרים עומס על גופה. סופי חלמה להיות צלמת, והעמותה העניקה לה מצלמה מקצועית ואביזרי צילום כדי שהיא תוכל להגשים את חלומה ולהיות צלמת מקצועית.
  • יעקב יוצא לחופשה מרגיעה – יעקב הוא נער החולה במחלת ניוון שרירים מתקדמת, ומשאלתו הייתה לצאת לחופשה נעימה בים המלח. העמותה הגשימה את חלומו והעניקה לו חופשה מפנקת ומושלמת ביעד שהוא בחר.

השתתפות בנתינה למען הילדים

כל אחד יכול לעזור לעמותת משאלות להגשים את חלומותיהם של הילדים בארץ. הדרך הנפוצה ביותר היא תרומה כספית לעמותה, כדי לסייע לה להמשיך ולפעול למען הילדים החולים ומשפחותיהם. אתם יכולים גם לקשר בין העמותה לילדים שאתם מכירים הזקוקים לעזרה, או לתרום את הידע המקצועי שלכם כדי לעזור לעמותה להתפתח.

סיכום

עמותת משאלות היא עמותה שחרטה על דגלה לשמח כל ילד וילדה חולים או בעלי מוגבלות באמצעות הגשמת החלומות שלהם. בין אם הם רוצים לטייל איפשהו בארץ, לפגוש מפורסם שהם אוהבים, לקבל מחשב שהם תמיד חלמו עליו או להפוך לאנשי מקצוע ליום אחד – עמותת משאולות עושה הכול כדי להגשים את חלומותיהם, להעלות חיוך על פניהם ולספק להם תמיכה נפשית קריטית שתעזור להם לצלוח כל מכשול. הצטרפו עוד היום לרוח הנתינה הייחודית של עמותת משאלות.

השארת תגובה