יוסי שינובר היועץ העסקי מסביר: איך ממתגים עסק ברשתות החברתיות?

יוסי שינובר
יוסי שינובר

כל העולם מחובר לרשתות החברתיות ומבלה בהן הרבה זמן מהיום, ולכן הן הפכו בשנים האחרונות לכלי פרסומי חזק מאוד. עסקים רבים מצליחים להתפתח ולהגדיל הכנסות בעזרת מיתוג נכון ונוכחות מרשימה ברשתות החברתיות, וזהו הזמן שלכם ללמוד את הסודות להצלחה. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא את כל הטיפים שהיועץ העסקי יוסי שינובר נותן לכל מי שמעוניין להגדיל את החשיפה שלו ברשתות החברתיות.

כל מה שיוסי שינובר ממליץ לדעת על מיתוג ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הן הבמה הכי גדולה שיש בעולם המקוון, והן גם ההזדמנות של עסקים להגדיל את החשיפה שלהם לקהל וללקוחות פוטנציאליים. יש הרבה רשתות חברתיות בארץ ובעולם, אך לא כולן כדאיות להשקעה בפרסום בשל היקף הקהילה, אופן הפרסום ועוד. במאמר הזה תוכלו לקרוא את ההמלצות של יוסי שינובר למיתוג מוצלח ברשתות הכי קהילתיות וחזותיות שיש בעולם כרגע, והן פייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק.

הטיפים של יוסי שינובר למיתוג מוצלח

הינה כל הטיפים שיוסי שינובר, יועץ עסקי מומחה בתחום, ממליץ לבעלי עסקים ליישם כדי להגדיל חשיפה ולהצליח ברשתות החברתיות:

  • התאימו את הבמה לתוכן – יוסי שינובר ממליץ לכם להכיר לעומק את הרשת החברתית שבה אתם מתכננים להגדיל חשיפה. כל רשת חברתית מתבססת על תכנים אחרים, ואם אתם מעדיפים קידום חזותי באמצעות תמונות וסרטונים, כדאי שתעדיפו רשתות כמו טיקטוק, יוטיוב או אינסטגרם, לעומת תוכן המכיל טקסטים ארוכים המתאים יותר לרשתות כמו פייסבוק.
  • הכירו את הקהל – יוסי שינובר מסביר שכדי שהתוכן שלכם יגיע לקהל היעד, תצטרכו להגדיר אותו היטב – מהו טווח הגילאים שלו? האם יש ערים ספציפיות שאתם רוצים להגיע אליהן?
  • גיוון בתוכן – השיטה הקלה שעסקים בוחרים בה לעיתים קרובות היא לפרסם את אותו התוכן בכל המשתמשים שלהם ברשתות החברתיות, אך יוסי שינובר ממליץ לגוון בתוכן ולהתאים אותו לרשת החברתית שאתם מפרסמים בה. השתמשו בניסוח שונה, בתמונות שונות וגם בתזמון שונה בכל רשת חברתית. למשל, יוסי שינובר ממליץ להשאירו את כל הפרטים היבשים לפוסט בפייסבוק, בזמן שבאינסטגרם תתפרסם התמונה הכי יפה של המוצר או השירות, ובטיקטוק יתפרסם סרטון קליל המסביר בצורה חזותית את כדאיות הרכישה של המוצר.
  • חיזוק קשרים אישיים עם הלקוחות – יוסי שינובר ממליץ להשתמש באחד הכלים השימושיים ביותר של הרשתות החברתיות, והוא האינטראקציה המיידית והישירה עם הלקוחות. ודאי ראיתם שיש לא מעט גופים רשמיים המגיבים תגובות מבדרות לחברים ולעוקבים, ואף מנהלים שיחות בין גופים. יוסי שינובר מסביר ששמירה על שיח "בגובה העיניים" עם הקהילה ברשתות החברתיות תגביר את היחס החיובי שלה כלפי המותג.

טיפים ספציפיים מאת יוסי שינובר

יוסי שינובר מספק לכם גם כמה טיפים ספציפיים לכל רשת חברתית:

  • אינסטגרם – השתמשו בסטורי שלכם, ושלבו בו סקרים וחידונים שיפעילו את הקהילה שלכם בלחיצה על המסך וייצרו אצלם תחושה של שייכות ומעורבות.
  • פייסבוק – לפייסבוק יש אפשרות לפרסם מודעות ממומנות המותאמות לקהל שאתם בוחרים לפי טווח גילאים, מקום מגורים, מגדר ועוד. יוסי שינובר ממליץ לא לבזבז את כל התקציב על פרסומות בפייסבוק, אלא לנסות תחילה פרסום בהיקף קטן ולבדוק את ההשפעות שלו על לידים והכנסות.
  • טיקטוק – קהילת טיקטוק הישראלית מורכבת בעיקר מצעירים, ויוסי שינובר ממליץ לנסות להכיר את תחומי העניין של צורכי התוכן בטיקטוק ולמצוא תבנית סרטונים מוצלחת שאינה שיווקית מדי אך גם מפעילה את הקהל ומניעה לרכישה.

סיכום

מיתוג העסק ברשתות החברתיות הוא אמצעי טוב לפרסום העסק שלכם ולהגדלת החשיפה שלו בארץ. יוסי שינובר מסביר שבאמצעות שימוש נכון ברשת, חיזוק הקשרים האישיים עם הלקוחות ופרסום תוכן מגוון תוכלו להגיע לכל קהל פוטנציאלי ולעודד אותו לרכוש את המוצר או השירות שאתם מציעים.

השארת תגובה