אל על במבצע מיוחד אל היעדים החמים לקיץ

אל על פותחת במבצע תחילת קיץ מיוחד: טוקיו החל מ-$699 (כרטיס מסוג לייט) למשך 4 ימים (23.4.2023-20.4.2023) ומבצע נוסף למיאמי וליעדי ההמשך – מקסיקו, הרפובליקה הדומניקנית, פלורידה וטקסס – החל מ-899$ למשך שבועיים

צילום: דוברות אל על
צילום: דוברות אל על

לאחר שהטיסה מאות אלפי ישראלים לחופשות החג ברחבי העולם, אל על מסדרת לכם חופשה לקראת הקיץ עם מחיר מבצע משתלם לטיסות ישירות לטוקיו, למיאמי וליעדי המשך דרך מיאמי. מדובר ביעדי נופש אטרקטיביים המתאימים לחופשה זוגית וגם לחופשה משפחתית ביעדים: קנקון (מקסיקו), פונטה קאנה (רפובליקה דומיניקנית), אורלנדו (פלורידה), דאלאס (יוסטון) ואוסטין (טקסס).

כחודשיים לאחר פתיחת הקו לראשונה לטוקיו, מושק היום ולמשך 4 ימים בלבד, מבצע מיוחד על הטיסות הישירות לבירת יפן. הקו הישיר החל לפעול ב-1 במרץ 2023, ומאז יצאו עשרות טיסות ליעד המבוקש, רובן עם ישראלים שטסו בחופשת החג. במסגרת המבצע מחיר כרטיס הטיסה לטוקיו יחל מ-699$ לטיסות הממריאות במהלך חודש יוני (30.6.2023-3.6.2023). מכירת הכרטיסים לטוקיו במחיר המבצע תחל היום ותימשך 4 ימים בלבד, עד 23.4.2023. המחירים לטוקיו הם עבור כרטיסים מסוג Lite במחלקת תיירים אשר לא כוללים מזוודה והושבה.

המבצע למיאמי וליעדי ההמשך יחל היום, למשך שבועיים, עד 4 במאי (כולל), לטיסות הממריאות בין 9 במאי 2023, ועד 16 ביוני 2023, ללא הגבלה בתאריך חזרה. מחיר כרטיס לטיסה ישירה למיאמי או ליעדי ההמשך שלה יחל מ-899$. מחיר כרטיס הטיסה ליעדי ההמשך כולל את הטיסה למיאמי ואת טיסות ההמשך בחברות זרות, בכפוף לזמינות בחברות הזרות. הלקוחות יקבלו כרטיס אחד ליעד הסופי, הכולל קבלת כרטיס עליה למטוס עבור כל המסלול כבר בנתב"ג. המחיר לכרטיס טיסה למיאמי וליעדי ההמשך כולל מזוודה בכל קטעי הטיסה.

לדברי שלומי זפרני, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: ״אנו רואים עלייה בביקוש בטיסות ליעדים הרחוקים כמו יפן ויעדי ההמשך דרך מיאמי וזאת הודות לטיסות הישירות של אל על. טוקיו הפכה ליעד מבוקש מאוד עבור הישראלים. לאור הביקוש הגבוה בחג הפסח ואחריו, זיהינו את הצורך של משפחות ומטיילים לבצע הזמנה מוקדמת ויצאנו במחירי מבצע ליעד האהוב. אנו שמחים לאפשר לכלל הציבור לטוס בטיסה ישירה ומהירה לבירת יפן ולגלות תרבויות חדשות כל פעם מחדש. שיתופי הפעולה של אל על עם חברות תעופה אמריקאיות מאפשרים להציע מגוון רחב של יעדי המשך אטרקטיביים בטיסות דרך מיאמי. אל על ממשיכה להציע יעדים אטרקטיביים לקהל הלקוחות הישראלי".

אל על נתיבי אוויר לישראל בע"מ, היא חברת התעופה הגדולה בישראל הנושאת את דגל ישראל על זנב מטוסיה. אל על מציעה את מספר הטיסות הישירות הגדול ביותר מתל אביב ואליה למגוון יעדים בצפון אמריקה, באירופה, באפריקה, במזרח הרחוק ובמזרח התיכון. בנוסף, מקיימת החברה "קוד שייר" ושיתופי פעולה עם עשרות חברות שמציעות טיסות המשך למאות יעדים בעולם מהיעדים אליהם טסה אל על. השנה חוגגת אל על, יחד עם מדינת ישראל, 75 שנים להיווסדה.

פרטים נוספים כמפורט בתקנון באתר אל על

השארת תגובה