סאן דור מבית אל על: הטיסה הראשונה לאיסטנבול

טיסת הבכורה של סאן דור לאיסטנבול טורקיה המריאה הבוקר לראשונה מזה 15 שנה

הטיסה הראשונה לאיסטנבול | צילום: IGA airport
הטיסה הראשונה לאיסטנבול | צילום: IGA airport

הבוקר המריאה מתל אביב לאיסטנבול לראשונה מזה 15 שנה טיסת סאן דור מקבוצת אל על, במסגרת קו הטיסות החדש לקיץ 2023. חידוש הקו, הכולל ארבע טיסות שבועיות, התאפשר על רקע התקרבות היחסים בין טורקיה לישראל ולאור הביקוש הגובר של הקהל הישראלי.

את טיסת הבכורה הובילו מנהלי השירות בטיסה האחים ליאת וג'קי אלעזר, דור שני לעובדי אל על. אביהם, אברהם ז"ל היה מנהל תחנת אל על באיסטנבול בשנים 1978-80. בשנת 1980 נרצח בעת מילוי תפקידו, על ידי מחבלים שירו לעבר מכוניתו בשעה שיצא משדה התעופה. סאן דור בחרה בליאת וג'קי אלעזר לקחת חלק בטיסה זו, לאות הערכה והוקרת כבוד לאביהם ולמשפחה.

ג'קי אלעזר נשא כריזה מרגשת בטיסה: "נוסעים נכבדים אנחנו שמחים לארח אתכם היום בטיסת הבכורה של סאן דור לאיסטנבול. שמי ג'קי אלעזר אני מנהל השירות בטיסה מיוחדת זו. יחד עימי בצוות מנהלת השירות בטיסה, ליאת אלעזר, אחותי. זו טיסה מרגשת עבורינו. אבינו אברהם אלעזר היה מנהל תחנת אל על באיסטנבול ובשנת 1980 נהרג שם בהתקפת מחבלים. אנחנו מלאי גאווה וכבוד לקחת חלק בטיסה היסטורית זו ושמחים על חידוש קו הטיסות לאיסטנבול. אנו מאחלים לכם טיסה נעימה וחופשה מהנה באיסטנבול".

גל גרשון, מנכ"ל סאן דור אמר כי: "אנו שמחים לציין היום את פתיחת הקו לאיסטנבול טורקיה, יעד אהוב על הקהל הישראלי. העובדה שהטיסה היום מלאה מעידה על כך שלצד היצע הטיסות הרב ליעד, הקהל הישראלי חיכה לחזרה של החברות הישראליות וציפה לשובה של קבוצת אל על לקו הטיסות לאיסטנבול. אנו מחבקים את ליאת וג'קי מנהלי השירות בטיסה, ילדיהם של אברהם אלעזר ז"ל ונרגשים על ההזדמנות להוקיר את זכר אביהם ולשתף אותם בטיסה היסטורית זו".

הטיסה הראשונה לאיסטנבול | צילום: IGA airport
צילום: IGA airport
השארת תגובה