ספר חדש על המדף: תורת דיני המשפחה

עורך דין בני דון-יחייא הוציא לאחרונה ספר העוסק בנושאים הקשורים לסכסוכי משפחה ולזוגיות • זהו ספר תקדימי המקיף, לראשונה בישראל, את כול דיני המשפחה ומשמש מורה נבוכים למכלול הנושאים הקשורים לשדה הרחב של דיני הזוגיות

תורת דיני המשפחה של בני דון ייחיא
תורת דיני המשפחה של בני דון ייחיא

"תורת דיני המשפחה" הוא מדריך מעשי ושימושי הכתוב בצורת שאלות (3600 במספר) ממוקדות המזקקות את הדין ואת הפסיקה. בספר משובצות דוגמאות מפסקי דין המקנות מושג על מגוון אפשרויות הפסיקה הצפויות.

הספר הייחודי מספק תשובות ברורות הן לעורכי דין בעבודתם והן לזוגות. התשובות יסייעו להם לנווט טוב יותר את דרכם לקראת הנישואין או הזוגיות, במהלכם או חלילה בעת גירושין.

בספר 620 עמודים העוסקים בכ-100 נושאים וביניהם: הסכמי ממון, נישואין, גירושין, מזונות אישה וילדים, משמורת וחלוקת שהות הילדים בין ההורים, חלוקת רכוש, שלום בית, ניכור הורי, ייפוי כוח מתמשך, מסוגלות הורית, כתובה, הוצאה לפועל, הטרדה מאיימת, חטיפת ילדים, אלימות במשפחה, הגנת הפרטיות, לשון הרע והאזנת סתר.

בדברי הקדמה לספר כתב אליקים רובינשטיין, שופט בית המשפט העליון בדימוס: "בעזרת ספר זה לא יהיו עוד ענייני המשפחה כספר החתום וכחדר האטום אלא יסייעו למתעניינים ולנזקקים למצוא את דרכם בסבך הסוגיות המשפחתיות-משפטיות. התוכן המפורט להפליא של הספר מעיד על ריבוי הנושאים, ובספר תשובות להם כשולחן הערוך לפני הנזקקים לו".

בני דון-יחייא הוא מבכירי עורכי הדין לדיני משפחה וירושה.

  • הספר יצא לאור בהוצאת כנרת זמורה
  • מחיר מומלץ: 118 ש"ח
  • רכישה: בחנויות הספרים ברחבי הארץ
  • ובאתר של הוצאת כנרת זמורה: https://www.kinbooks.co.il/tvrt-dini-hmwphh.html

השארת תגובה