מרטיט: טיהר רבי חיים עצמו

במסגרת המעמד האדיר "טהרת חיים" שהתקיים בחוה"מ פסח האחרון במודיעין עילית התקיים מעמד הנצחה מרהיב למאגר מים לשבת שנבנה במודיעין עילית בהוראתו של מרן שר התורה והמאגר הונצח על שמו במעמד ונקרא בשם "אוצר מים חיים".

במהלך המעמד המרגש שהתקיים חודש בדיוק לפטירתו של מרן שר התורה, הוכן מיצג לייזר ומולטימדיה מרהיב על מאגר המים העירוני שממוקמת על הגבעה המשקיפה על העיר כשכל המשתתפים במעמד במתחם האמפי פארק רואים את המיצג גם מהאמפי וגם על המסכים בזמן אמת ע"י צילום רחפן.

במהלך המיצג המרהיב הבעל מנגן והגראמער ר' משה וינטרוב שר חרוזים מיוחדים על פרויקט לימוד "סדר טהרות" שמתקיים לבני הישיבות בשנים האחרונות בעיר מודיעין עילית בהוראתו של מרן שר התורה שביקש להנחיל את לימוד סדר טהרות לבני הישיבות בעיר.

במהלך הקטע המוסיקלי המרגש "נחשף לראשונה" באופן בלעדי ניגונו של מרן שר התורה רבנו חיים קנייבסקי זצוק"ל שהיה שר ומזמר במהלך לימודו ויגיעתו בתורה הקדושה עוד מצעירותו, הניגון שמקורו מחסידות קרלין הושר לראשונה במעמד המצמרר לרבבת המשתתפים במעמד הגדול במהלך השירה המרגשת הבעל מנגן ר' משה וינטרוב לימד את הקהל חרוזים מיוחדים שהולבשו על הניגון לכבודו של מרן שר התורה.

השארת תגובה